Czy mogę być mother's help w wieku 35lat?

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
Mam pytanko czy mogę być mother's help w wieku 35lat zaznaczam ,ze mam doświadczenie z dziećmi również niepełnosrpawnymi .Proszę o opdowiedź ,a moze ktoś ma jakąś ofertę czekam .POZDRAWIAM AGNIESZKA
mysle, ze mozesz, ale nie przez agencje bo u nich musisz spelniac okreslone warunki. musisz szukac rodziny na wlasna reke. jest duzo stron internetowych gdzie bez posrednictwa zadnego biura (i co za tym idzie bez kosztow) dogadujesz sie indywidualnie z rodzina. ale jest to wieksze ryzyko bo zalatwiasz wszystko sama, a w razie jakies ewentualnych problemow z rodzina moga byc nieprzyjemnosci. jesli pracowalas juz z dziecmi to mysle, ze niejedna rodzina chciala by opiekunke z wiekszym doswiadczeniem niz np. mloda dziewczyne po maturze i twoj wiek nie bedzie mial tu nic do rzeczy. pozdrawiam:)
biuro do ktorego właśnie złożyłam aplikacje ma limit wieku 45 więc możesz się z nimi skontaktować, nazywa się babycare. Ja będę z nimi pierwszy raz jechać więc narazie nic nie mogę o nich powiedzieć.
dziękuję na pewno to zrobię .Pozdrawiam .
witaj,
szukałam opinii na temat tego biura i oczywiście sa jak zawsze skrajne od super dobrych po złe ,ale myślę ,że trzeba spróbowac ,bo przecież nie wiadmomo co i jak póki się nie przekonasz:-)
ja juz wcześniej trochę czytałam na ich temat i myśle że są ok. Wlaśnie złożyłam aplikacje i będę czekać na oferty. Jeśli będziesz się z nimi kontaktować to dzwoń na komórkowy, bo osoba która prowadzi biuro jest na urlopie macierzyńskim. Jak będziesz mieć pytania napisz na [gg] , pzdr.
dzięki za info .pozdrawiam
witam,
pisze gdyz mam prosbę prosze na razie piszcie na mego e-maila gdyż gg mam zablokowane .mój e-mail [email] .POZDRawiam
Temat przeniesiony do archwium.