www.greataupair.com

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam pytanie co do strony http://www.greataupair.com czy ktoś już jechał z tego programu do USA? jesli tak jak była załatwiana wiza i inne formalności oraz proszę o wszelkie opinie na ten temat.
hej.ja jestem zalogowana na tej stronce i rowniez chcialam wyjechac do usa ale zrezygnowalam bo nie ma szans zeby dostac wize.jedynie mozesz sie ubiegac o turystyczna ale wowczas praca w w stanach bedzie nielegalna.jezeli chcesz tam jechac to najlepiej przez biuro,wowczas wize bedziesz miec bez problemow.wkoncu to nie jest wyjazd do UE ale az za ocean!zarobki mysle nie sa zle,ok 200 dollars per week.
P.S w pazdzierniku skaldalam papiery do CC do usa i juz mialam cala aplikacje gotowa,ale stwierdzilam ze jednak to za duze wyzwanie dla mnie.teraz czuje ulge:)

pozdr
Dokladnie tak jak pisze Marzena, jak tylko przez greataupair to nie dostaniesz wizy J-1 tak jak normalnie au pair wyjezdzaja. Jezeli upatrzylas juz sobie rodzinke i koniecznie chcesz jechac do nich, to pozostaje przekonac ich zeby skorzystali z uslug biura, potem Ty idziesz/dzwonisz do oddzialu tego samego biura i nie szukaja Ci nowej rodzinki, tylko sprawdzaja ta co sama sobie znalazlas i tak mozesz do nich wyjechac, wszystko bedzie legalnie, dostaniesz J-1 etc. inaczej raczej nie ma szans. Moze i to jest wyzwanie, ja w kazdym razie wyjazd goraco polecam.
Dzieki za odpowiedzi, ja w sumie chciałam jechać jedynie na pare miesięcy ale niestety żadne porządniejsze biuro tego już nie organizuje;/