jest ktoś z CHESTER ?

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
szukam kogoś z Chester lub okolic .Jeśli jest ktoś taki proszę o info na forum.Z góry dzięki .A.
W maju będę w okolicach, dokładniej Northwich.
witaj,
ja najpewniej będę wcześniej ,jeśli będziesz chciał to jak już dotrzesz na miejsce napisz na forum .A.
Hej:)
Ja wlasnie tydzien temu przylecialam do Chester.a Ty sie wybierasz?czy juz tu jestes??pozdrawiam
witam,
myślałam ,ze będę tam już w ten weekend ,ale teraz sama nie wiem ,mam nadzieję ,ze się nie rozmyśliła moja host family .AG.
Heyah Gaby. Jechałaś w ciemno i szukałaś roboty czy miałaś nagrane coś na miejscu na starcik? :) Ja lecę 5 maja do Northwich, miesiąc później przylatuje moja kobiecinka :) ale szukać chyba będziemy na miejscu, znaleźć coś stąd to masakra, śmieszne ogłoszenia z numerami gg... co to za pracodawcy :)
siema,
no ja jestem na au pair(z aktu desperacji).Szukalam bedac w Polsce pracy tu,ale tak jak mowisz to masakra jest.Wiec w akcie desperacji zdecydowalam sie na au-pair i musze przyznac,ze ciesze sie ze tak zrobilam.Bo juz teraz bedac tu,majac dach nad glowa itd.moge sobie czegos szukac,bo bedac na miejscu jest latwiej.Zycze powodzenia,jak cos to piszcie.
Agnies,
to dawaj znac jak juz bedziesz na miejscu:) wiesz jaki masz najblizszy termin przyjazdu??
jasne ,że dam znać ,a może ty byś coś miała ? jak tak to pisz na mój priv [email] .pozdrawiam Ag.
Ja będę na miejscu w Northwich 5 maja... i będę rozpoczynał poszukiwania :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie