Proszę o pomoc - wypełnianie tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Wpisz po jednym wyrazie w wolne miejsce. Annie Mae Bullock had almost every quality equired to become a rock star. (12.0. - przyk³ad) her name didn't have star quality, (12.1.) she changed it. Today she is hot news, and her decision could have been the best she ever (12.2.) ____._ . Annie Mae is Tina Turner. `Our names have (12.3.) significant impact on the impressions we make,' psychology professor Albert Mehrabian from the University of California told Redbook magazine. Mehrabian, who has written a book (12.4.) The Name Game, suggests that our names and destinies are connected. Names can influence not only our self-image, but (12.5.) __ our professional lives and sex appeal. Our names can lead others to make judgements about our intelligence or ability. Mehrabian found that Jacqueline, Katherine and Samantha get the (12.6.) ._ marks for ambition, intelligence and creativity, while Lolly, Olive and Trixie get the lowest. Studying the connection between women's names and corporate hiring, one researcher found a prejudice (12.7.) _ sexy names. Alma, Doris and Mildred were considered executive material, while Jennifer, Cheryl and Dawn were (22.8.) On the other hand, men (12.9.) to be more attracted to women with sexy names. Some names, like Angelica, Tiffany and - Vanessa, even go a step (12.10.) -.. _____ and figure in men's fantasies. One out of (12.11.) six Americans is unhappy with his or her name. Many of them simply decide to change it. A name change costs only $170, and that's a whole tot cheaper than changing your body, marital status or sex.
zapomniales wpisac wlasnych propozycji. Czekasz na frajera, ktory odrobi za Ciebie prace domowa?
so
thought
called
also
highest
to
not
seem
further
the
No i znalazł się frajer. To jeden błąd.
Inne błędy są w odpowiedziach, ha, ha.
Hej mq!

Robiłem to dość szybko i późno w nocy co może usprawiedliwić błędy. Jestem przekonany, iż koleżanka mel00 byłaby Ci wdzięczna gdybyś jej odrobinę pomógł!

PS. Wypraszam sobie wyzywanie mnie od 'frajerów'. To chyba Ty piszesz w każdym poście jakieś głupoty na temat teorii pomocy na tym forum. Nie chcesz być pomocny, to nie pisz nic i nie marnuj swojego cennego czasu ...
Ha ha ha.
@zielonosiwy

dorośniesz, zrozumiesz.
A może nie dorośniesz, może sam się 'uczyłeś' angielskiego, spisując prace domowe. Nie mój problem.
Na tym forum pomagamy osobom, które chcą się czegoś nauczyć i pracują samodzielnie. Nie każdy to rozumie, cóż, taki wiek.
Jak ktoś się nie chce nauczyć, to się nie nauczy. Twoje gburowate zachowanie na pewno nie zachęci.
Więc pomagaj tym którym chcesz i nie obrażaj innych.
Cytat: zielonosiwy
Jak ktoś się nie chce nauczyć, to się nie nauczy.

Tym bardziej nie warto tracić czasu na takich ludzi. Jeżeli odrabiasz za nich prace domowe, licz się z możliwością, że taki mechanik kiedyś będzie naprawiał Twój samochód. To jest promocja cwaniactwa.

Cytat:
Twoje gburowate zachowanie na pewno nie zachęci.
Więc pomagaj tym którym chcesz i nie obrażaj innych.

Zachęcilo wielu uczniów, a kilku 'pomagających' przeszło na moją stronę.
Ale do zmiany mentalności trzeba dojrzeć.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie