witam.przetłumaczy ktoś??:)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.


Bazując na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnych projektantów, oferujemy Państwu niekonwencjonalne rozwiązania idealnie nadające się do każdego pomieszczenia .Nasza firma oferuje szeroki asortyment doskonałej jakości mebli importowanych z Polski.
Odpowiednio dobrane i solidnie wykonane meble, zapewniające komfort ich użytkowania, podkreślające charakter mieszkania czy miejsca pracy, to marzenie każdego z nas. My spełniamy te marzenia. Dzięki naszym meblom możliwe będzie zaaranżowanie niemalże każdego pomieszczenia, umeblowanie nowoczesnego salonu, praktycznego pokoju młodzieżowego, przytulnej sypialni czy funkcjonalnego biura,z nami to żaden problem .Mixfurniture to internetowy sklep meblowy który oferuje swoim klientom jedynie użyteczne, w pełni funkcjonalne,nowoczesne,klasyczne, oraz estetyczne meble.Meble bogate w różnorodność kolorów i wzorów. Idealne w swych proporcjach i wyglądzie – zachwycają swym urokiem i funkcjonalnością .W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo, wybieramy jedynie te, wykonane z materiałów najlepszej jakości i trwałości. U nas znajdziecie Państwo najlepsze meble od renomowanych dostawców.
Naszym celem jest przede wszystkim wychodzenie, naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Staramy się być jak najpełniejszą odpowiedzią na wszelkie Państwa potrzeby. Nasz cel to komfort i wygoda w każdej sytuacji, lecz przede wszystkim Państwa zadowolenie
Ok, tłumaczę za darmo, a Ty dajesz mi te meble za darmo.
to juz wczoraj bylo tutaj na forum - przetlumaczone na ang. Sama to poprawilam.
tak było dzieki wielkie, to moja wspaniała siostra wkleiła, nie wiedziała że ja wczoraj już to wrzuciłam-to jest jej praca do szkoły.jeszcze raz dziękuję.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia