Wywiad z Pink Floyd - film na ocenę szóstkę

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Cześć, jestem Maciek, mam 12 lat, robię pracę na semestr żeby dostać sześć. Pomaga mi starsza siostra, bo to praca z angielskiego, a ja go trochę nie umiem, zawsze się uczę żeby umieć na pamięć na testy. Ale siostra nie umie mi pomóc z tłumaczeniem takiego wywiadu. Moja praca to ma być film "twój ulubiony zespół muzyczny - historia i opis". I ja bardzo lubie Pink Floyd z Anglii, i bym chciał tam w film wkleić wywiad, i jak na złość ona mi kazała wszystko z tłumaczem na polski, dodać napisy. Ja to umiem, ale nie umiem tłumaczyć, i dla siostry Eweliny też trudne. Proszę, żeby mógł mi ktoś przetłumaczyć na Polski ich słowa, bardzo bardzo proszę. Bo to jest dla tego co umie chyba łatwe, słowa do zwykłej rozmowy wywiadowej, i tylko chwilke trwa, więc to mało pracy. Bardzo proszę dać mi pomoc! To jest wywiad na YouTube:
Jakby link na górze nie działał to jest ten
www.youtube.com/watch?client=mv-google&p=65248AC34E00907C&hl=pl&v=Zs-tSn-T5TQ&gl=US&guid=&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DZs-tSn-T5TQ%26p%3D65248AC34E00907C%26gl%3DUS%26client%3Dmv-google%26guid%3D%26hl%3Dpl
A jakby juz nic nie działało, to prosił bym wpisać w YouTube "Interview with Pink Floyd 1967" i będzie. :)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa