Pomoże Ktoś przetłumaczyć? Z góry dzięki:)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Cześć KAte!
Na początku moje listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić i przeprosić że tak długo nie odpisywałem ponieważ nie miałem jak. Jak tam Twoje zdrowie? Co u Ciebie słychac?
Dowiedziałem się że Fast-foods są bardzo nie zdrowe i z Twoimi problemami zdrowotnymi powinnaś je unikać. Najlepiej jakbyś jadła warzywa, owoce oraz świeże mięso. Potrawy bogate w witaminy i węglowodany. Ja ostatnio w ogóle nie jadam smażonego mięsa ani pizz, trochę mi się przytyło a zdrowie jest najważniejsze. Zacząłem nawet biegać codziennie pod wieczór około 50km. Czuję się o wiele lepiej. Otworzyli obok mojej szkoły restauracje z zdrową i bardzo smaczną żywnością, chodzę tam bardzo często. Założyłem nawet kartę stałego klienta.
Mam nadzieje, że za niedługo mnie odwiedzisz i wspólnie zjemy coś zdrowego. Jeszcze raz Cię pozdrawiam i czekam na list od Ciebie.
xyz

Treść nie za ciekawa ale coś takiego musze jutro oddać.
edytowany przez adriano942: 02 mar 2014
a ja musze zrobić pranie
pranie to nie trudne włożyć do pralki i jest:) a ktoś kto nie zna angielskiego to przetłumaczenie takiego czegoś nie jest łatwe. jeśli nie chcesz pomóc to nie musisz się nabijać z innych co sa gorsi z języków obcych.
Nie trac czasu. Przetlumacz to samodzielnie i wklej tutaj, prawdopodobnie ktos to poprawi.