Specyficzne zdanie do przetłumaczenia - prośba :)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam wszystkich forumowiczów, mam małą prośbę do osoby która potrafiła by przetłumaczyć poniższe zdanie na angielski:

Wrogie przejęcia jako przykład anomalii w gospodarce.

Jest to temat mojej pracy dyplomowej, za tłumaczenie z góry dziękuje. Niestety sam nie dałem rady sam tego poprawnie przetłumaczyć.
P.S.
Wrogie przejęcie - Contested Takeover
>Wrogie przejęcia jako przykład anomalii w gospodarce.
>
>Wrogie przejęcie - Contested Takeover

a slyszalem jeszcze 'hostile take-over'...

Contested take-overs as anomalous business/economic practices
Dzięki wielkie za tłumaczenie, już wykombinowałem pare wersji z jedną i drugą wersją :) jakbyś mógł przetłumaczyć jeszcze jedno zdanie to będę wdzięczny. Tym razem drugi temat pracy dla kolegi :)

Analiza strategiczna wybranego obszaru funkcjonalnego przedsiębiorstwa produkcyjnego,

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
co to w ogole znaczy: analiza strategiczna? Nie zajmuje sie takimi tekstami

Strategy-oriented/strategic?? analysis of a selected functional sphere of a production enterprise

bez gearancji. przedssiebiorstwo produkcyjne to tez dla mnie czarna magia.
Chodziło o strategic analysis no i Productive enterprise.
Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam.
i Productive enterprise.

to nie brzmi dobrze, to brzmi jak przedsiębiorstow, które zarabia na siebie, a nie przedsiębiorstwo produkcyjne. Poczekaj, aż inni się wypowiedzą.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków