Krotka wypowiedz na dowolny temat. Propozycje?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam

Bardzo potrzebuje krotkiej wypowiedzi(5min) na downolny temat. Od tego zalezy moja ocena 6 na koniec liceum. Moze to byc o wszystkim byle zaciekawilo klase, a tym bardziej nauczycielke =) i w miare poziom slownictwa powinien byc taki jaki przystaje na osobe planujaca miec 6 z angielskiego w liceum. Bardzo prosilbym o jakies propozycje, moze jakies artykuly z gazet angielskich lub cokolwiek co moze sie przydac. Z gory bardzo dziekuje za pomoc. Threekey
Wyzszosc kobiet nad mezczyznami.
Ouh, zawiało mi tu ostrym feminizmem... Szczerze mówiąc, śmieszy mnie takie nastawienie do sprawy.

Może:
1. Gwałtowna urbanizacja, uprzemysłowienie, rozwój i rozbudowa wielkich miast i metropolii, a stopień dostępności narkotyków i środków odurzających, głównie w środowisku szkolnym, wśród dzieci i młodzieży.
2. Czarne karty w historii Kościoła Chrześcijańskiego.
3. Jak rozmnażają sie Muminki? / Czy pszczółka Maja naprawdę flirtuje z Guciem?
4. Schizofrenia oraz inne formy depresji, urojeń i zaburzeń psychicznych.
>Wyzszosc kobiet nad mezczyznami.

Statystycznie rzecz biorąc, to mężczyźnie są wyżsi.
Statystyki sratystyki. Ja akurat jestem wyzsza od wielu mezczyzn wiec sobie moge patrzec z gory do woli :) W wielu wypadkach patrze na lysiejace czubki glow :( W wiekszosci na szczescie czyste :)
Za Twoim wzrostem kryje się kompleks niższości :p
LOL That's the first time I've been accused of that.

Where's your sense of humour?
It most probably is in the quote :p unquote.
No harm meant, I guess.
Of course!
No harm meant, definitely.
>Bardzo potrzebuje krotkiej wypowiedzi(5min) na downolny temat. Od tego zalezy >moja ocena 6 na koniec liceum

Co to jest za liceum? Gastronomiczne? Serio pytam, bo pierwszy raz o czymś takim słyszę.
'Schizofrenia i inne formy depresji' - dla sprostowania: schizofrenia nie jest formą depresji i nie ma z nią absolutnie nic wspólnego. No, może poza tym, że obie są chorobami psychicznymi.
Wybaczcie, zboczenie zawodowe ;)
Human Rights - to jest dopiero topic:)
Niższe płace kobiet ze względu na to że kobietami są.
Dyskryminacja grup mniejszościowych w Polsce (geje, lezbijki itp. itd.)
Dzieci nauczane w szkołach przez geje i lesbijki.

Tortury oraz czy slusznym jest wykorzystywanie informacji/dowodów uzyskanych w czasie tortur (evidence extracted under torture/obtained through torture)) w sądzie.

Kobiety oszukiwane na kosmetykach:) Jak reklama wplywa na ich wybór. Jak przywiazanie do marki sprzyja kupowaniu tylko jednego produktu. Podejscie naukowe. Testy na kobietach - genetyczne powiązania - wlasciwosci skóry oraz kremu ? Sprzeczność?
>Dyskryminacja grup mniejszościowych w Polsce (geje, lezbijki itp.
>itd.)
>Dzieci nauczane w szkołach przez geje i lesbijki.

No to lezbijki czy lesbijki ;) :p
Nie napisałbyś takiej prośby, dybyś zasługiwał na uczciwą 3 (trójkę). Ale próbować w ten sposób zdobyć 6 ?????!
a może historia szczoteczki do zębów jako najlepszego wynalazku. przy doborze dobrego słownictwa (odpowiedniego jeżeli to ma być na zaliczenie na 6) i jeśli uda ci się zainteresować tematem to da rade.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa