help me///

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

hey musze napisać historyke ---the story about Jack...
ale jakos nie mam pomysłu.prosze o pomoc.
z góry dziekuje pozdrawiam :)
jezeli musisz napisac 'the story about Jack' to ona gdzies napewno jest dostepna w internecie; uzycie 'the sth of sth/sb' sugeruje, ze jest ona znana, i juz istnieje
natomiast jezeli polecenie bylo napisac 'a story about Jack' no to raczej trzeba bedzie samemu pomyslec nad fabula
;\
własnie w tym problem że nie mam pomysłu na tą fabułe:(
kim chcesz, aby ten twoj Jack byl?
co chcesz, aby mu sie przytrafilo?
w jaki sposob chcesz zakonczyc jego przygode?

potem juz tylko rozwinac kazdy paragraf, i gotowe!

taka rada - raczej pisz najpierw po polsku, a potem na angielski to przetlumacz, OK?
:)
jasne że najpierw po polsku a pózniej przejde na angielski.
Ale nie mam nawet pojecia cio napisac. Moze masz jakis pomysł
mam użyć słówek- toke,watch,listen,drink,eat,leave,meet,pink,,elephant,car,tractor,friend,orange
brak weny...moze i dlatego ze jestem chora nic mi do głowy nie przychodzi....
please help
Zapomniałabym dodać że pani zadając prace domowa kazała jeszcze użyc w niej dialogów....
taka rada - raczej pisz najpierw po polsku, a potem na angielski to
>przetlumacz, OK?
>:)

Jeśli zna angielski na takim poziomie jak polski, to owszem, może sobie napisać najpierw po polsku. Tylko po co?


Jeśli natomiast polski zna duuuuużo lepiej niż angielski, to lepiej niech pisze od razu po angielsku.
jasne że najpierw po polsku a pózniej przejde na angielski.
Ale nie mam nawet pojecia cio napisac. Moze masz jakis pomysł
mam użyć słówek- toke,watch,listen,drink,eat,le
ave,meet,pink,,elephant,car,
tractor,friend,orange

brak weny...moze i dlatego ze jestem chora nic mi do głowy nie przychodzi....
please help
Jack is an adventurer and his greatest passion is exploring the world.
So, one day he decided to go on his another expedition, but this time it was going to be his most dangerous one...
Before going anywhere, Jack always made preparations so that he could go and return from his missions safe and sound. It took him two long days to make everything ready. And above all, he watched every weather forecast for the region he was going to, and listened to any news that concerned that part of the world...

tutaj sobie wstawisz jakis dialog, i dokonczysz historyjke, dobrze?
Jesli pytajacy to przepisze to moze w poniedzialek po poludniu podziekowac Tobie za ocene niedostateczna.
czyli mam rozumiec ze tekst powyzej jest zły z błedami??
>czyli mam rozumiec ze tekst powyzej jest zły z błedami??

To nie dość, że nie piszesz sam, to jeszcze nie umiesz ocenić tego co Ci dano?

engee30, znasz moje zdanie.
> engee30, znasz moje zdanie

ja jednak wolalbym, aby zostalo mi ono przypomniane
;)
>ja jednak wolalbym, aby zostalo mi ono przypomniane
>;)

Obiecałam Ci kiedyś, że nie będę już się powtarzać. Staram się dotrzymywać obietnic.
A poza tym, rzucanie grochem o ścianę nie należy do moich ulubionych zajęć.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe