Notatka z anglika proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Czy mugłby mi ktoś pomuc w nopisaniu notatki na temat:
jestem na oxfordzie zgubiłam książkę napisz jak wyglądała kiedy ją zgubiłam gdz ie ją zgubiłam i muszę poprosic kogoś o pomoc w znalezieniu niej
z góry dziękuję
Albo czy mógłby mi ktoś to poprawić:
HI!
I'm Sylwia. I upset because lose book. My book is a pink. Her name Matura solution. I lose book yesterday. pleas hlep me! This is book a englisch very most subject!!!! Please call me my nambeer: 63429162
I (a gdzie jest czasownik 'jestem') upset because (ale kto to zgubil? trzeba wymienic) 'lose' (gram-LOST) MY book. My book is a pink (elephant? czy co?)
'Her' (a od kiedy ksiazki sa 'one' - przeciez to nie samochod ktorego zawsze nazywamy zenskim imieniem, niekiedy nawet ladnym) 'name' (ksiazki nie maja imion - maja tytuly-TITLE) (tutaj potrzeba czasownika 'jest') THE Matura solution. I LOST THE book yesterday. 'Pleas' (ortog) hELP me! This is book 'a englisch very most subject' (nie moge pojac co chcesz przekazac)! Please call me ON my 'nambeer' (ej? blad ortog)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia