proszę przetłumaczyć :

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Obecnie ludzie to komunikowania się stosują różne sposoby . Najpopularniejszym obecnie myślę że jest telefon komórkowy . Telefon można zabrać wszędzie . Jest małych wymiarów i mieści się w każdą kieszeń. Przez telefon można dzwonić oraz wysyłać wiadomości tekstowe .Od pewnego czasu pojawiły się wiadomości graficzne MMS-y oraz filmiki . telefon tez spełnia wiele innych funkcji notatnika , zegarka , kalendarza i wiele innych . Kiedyś ludzie pisali o wiele więcej listów niż obecnie . Komputery zajęły miejsce listów . Każdy obecnie wysyła meile . Rozmawia przez Skype czy pisze wiadomości na gagu-gadu . Meile docierają o wiele szybciej niż listy i nie trzeba kupować za każdym razem znaczków . Internet stwarza wiele możliwości i jest coraz popularniejszy . Młodzież już od szkoły podstawowej umie posługiwać się komputerem . Osoby starsze także uczą się obecnie . Kierowcy szczególnie ciężarówek porozumiewają się za pomocą Cb-radia . Wiedzą gdzie obecnie patroluje policja i jakie drogi są zakorkowane . Szybciej dojeżdżają na miejsce i bez mandatu . Policja , straż pożarna używają krótkofalówek na patrolach . Są małe i mają duży zasięg . Myślę jednak ze rozmowy nie zastąpi nic . I jest to najlepszy sposób na komunikowanie się





Mam na imię Michał . Urodziłem się 12.10.1986 roku w Toruniu . Roku 1994 zacząłem naukę w szkole podstawowej która trwała 6 lat .Następnie zacząłem chodzić do Gimnazjum nr 4 .Gimnazjum trwa 3 lata . Po gimnazjum chodziłem do Liceum Ogólnokształcącego przez kolejne 3 lata .Skończyłem liceum zdając maturę w roku 2005 .W tym samym roku poszedłem na studia na Politechnikę Warszawską na Budownictwo . Obecnie jestem na 1 roku .Na Studiach czas płynnie zupełnie inaczej .Zawsze brakuje go na naukę a na zabawę jest go aż za wiele .Interesuje się przede wszystkim motoryzacją i komputerami oraz piłką nożną .Znajomość języka angielskiego oceniam na dostateczna .Język niemiecki natomiast nie sprawia mi problemu .Potrawie rozmawiać nim w miarę płynnie Praca na komputerze nie sprawia mi trudności .Daje mi wiele satysfakcji i traktuje ją jako moje hobby .Jestem otwarty na nowe znajomości nowe znajomości i chętnie pomagam jak tylko potrawie .Posiadam prawo jazdy na samochody oraz motocykle .

Jakie są Pani zainteresowania ?
Jakie Studia ukończyła Pani ?
Jakie są Pani umiejętności ?
Gdzie Pani obecnie poharcuje i czy sprawia Pani to przyjemność ?
A ile zaplacisz? Jak przedstawisz wlasne tlumaczenie, to mozemy poprawic bledy, ale za darmo zadania za Ciebie nikt robic nie bedzie, sorry.
Moja rada: przetłumacz to sam i daj do sprawdzenia. Tu jakoś nikt nie kwapi się by odrabiać cudze prace domowe. Lenistwo panuje czy co..
ile chcesz pieniędzy podaj nr konta a już wysyłam
Gdzie Pani obecnie poharcuje i czy sprawia Pani to przyjemność ?

No peeewnie.
Ty musisz by tak spostrzegawczy?
1. No peewnie
2. sprawia mi to przyjemność
Biedni studenci.

Dobranoc
Ech, myslalam, ze jednak cos z siebie dasz. Na zaliczenie to potrzebujesz, tak?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą