prosba:( artcle

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Musze napisać na jutro do szkoły artykuł na temat " Your local newspaper is runing a consumer writing competition. The prize is 200$ worth of groceries. Write an article describing a visit local supermarket and explain why you would/ wouldn't recommend it to others." Blagam pomóżcie, nie wiem co napisac, ostatnio chorowalem, nie wiem jakiej konstrukcji uzyc, nic nie wiem:( prosze o pomoc czyli napisanie, bardzo prosze
>pomoc czyli napisanie

Kogo Ty oszukujesz? Pomoc to pomoc, a odwalenie za kogoś roboty, to nie pomoc.

Kiedy chodzilem do szkoly, to jak bylem chory, to przepisywalem zeszyty od kolegow z klasy. Tam na pewno sa te wszystkie konstrukcje. Fziwne zreszta, ze szukasz tutaj pomocy. Nikt z klasy nie chce Ci nic powiedziec?
chociaz sprobuj sam napisac to ci ktos moze potem sprawdzic czy dobrze jest.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa