proszę

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Uwazam ze on sie nie uczy
Ja mysle ze szuka czegos w swoim komputerze

Uwazam ze komputery będą nas uczyły w prezyszłości ale to nie bedzie dobre dla młodziezy poniewaz nie beda zdobywac umiejetnosci takich jak w szkole

z góry dziekuje ;*
Uważam ze on się nie uczy. I think (that) he isn’t studying.

Ja myślę ze szuka czegoś w swoim komputerze. I think he is looking/searching for sth in his computer.

Uważam ze komputery będą nas uczyły w przyszłości, ale to nie będzie dobre dla młodzieży ponieważ nie będą zdobywać umiejętności takich jak w szkole.

In my opinion (I think that) computers are going to teach us in the future which isn’t proper for the youth as they wouldn’t get the same skills as they could get in school.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia