essey

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

tylko bez głupich komentarzy, nie umiem tego po prostu napisać, i dlatego tu piszę prosząc o pomoc,nie wiem co napisać nawet po polsku,te tematy są dla mnie okropne i nie umiem tego napisać,a mam napisać esej na 220-250 słów na jeden z czterech wymienionych niżej tematów..ale niebardzo wiem co napisać.niech ktoś mi pomoże jeśli pisał coś podobnego albo umie coś sensownego napisać, proszę bardzo o pomoc
to są tematy do eseju:
1.How does American culture influence your country?Does your country gain or lose economically,politically and culturally from this influence?
2.Why/How do you think America managed to dominate the last century?
3.Do you see America as a force for good or bad in the world?why?
4.What can other countries learn from America?What can America learn from your country?
https://www.ang.pl/ESEJ_pilne_na_jutro_pomocy_prosze_64303.html

Nie spamuj tylko weź się za pisanie. Dzisiaj i tak już ci raczej nikt tego nie sprawdzi, bo się robi późno.
>>>
dla was to może śmieszne i proste..ale dla mnie nie.. akurat nie jestem z angielskiego dobra a tym bardziej jeszcze odnośnie takich tematów.. miła pomoc naprawdę :((((
To że nie jesteś dobra z angielskiego to drobiazg w porówaniu z tym, że napisałaś, że nawet po polsku nie wiesz co napisać.

Na lekcjach nie rozmawialiście na te lub podobne tematy? Nie masz żadnych notatek? O Ameryce w ogóle słyszałaś?
dobra dzięki, widać jak niektórzy są mili i chcą pomagać i jeszcze od razu łapią za słówka.. słyszałam o ameryce bo za taką tępa za jaką mnie masz nie jestem.. ale ja tego po prostu nie umiem napisać, nie mam pomysłów,dzięki wielkie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego