Uporządkuj w odpowiedniej kolejności:

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

1. not/tall/Sue/is/very
2. clothes/he/trendy/wears/quite
3. dresses/don't/long/I/very/like
4. students/these/not very/hard-working/are
5. comfortable/trousers/really/those/are
asik-
jestes tutaj nowy, to grzecznie wytlumacze Ci zasady tego forum-
nie odrabiamy zadan domowych.
Jak sam sie postarasz, to ktos Ci pomoze - chyba nie oczekujesz, ze ktos to zrobi za Ciebie, bo TY nie masz czasu na takie bzdury.
"Uwaga! Prośby o odrobienie zadań domowych, tłumaczenia długich tekstów oraz inny prośb w których nie widać własnego wysiłku należy umieszczać w katalogu "Brak wkładu własnego"..."
Gdybym umiała zrobić to zadanie, to wierz mi, że nie zawracała bym tutaj takimi "bzdurami" głowy innym...
aaa... no i wytłumacz mi jeszcze prosze, po co ten dział "brak WKŁADU WŁASNEGO"?
>>>no i wytłumacz mi jeszcze prosze, po co ten dział "brak WKŁADU
WŁASNEGO
asiu- po pierwsze nigdy wiecej nie okazuj tu swojej zlosci a najwiecej skierowanej do mnie - takiego 'attitude' ja tutj nie znosze. Moze tak jestes nauczona, ale tak to tylko mozesz sie odzywac do swoich kolezanek w piaskownicy. Na forum oczekujemy troche szacunku.
1. Sue is not very rall.
2. He wears quite trendy clothes.
3. I don't like very long dresses.
4. These students are not very hard-working.
5. Those trousers are really comfortable.
Dziekuje ci Honorata, za odrabiane pracy domowej za lenia, ktory niczego nie chce sie w zyciu nauczyc. Serdecznie dzieki.
Ach, czyli to było dla Ciebie Terri. Kochana, nie masz mi za co dziękować, do usług.
Honorata sfrajerowałaś się. jeden leń się cieszy. Naprawdę uważasz, że ułożenie zdania z 5 słów jest zadaniem przekraczającym możliwości przeciętnego ucznia? A może chodziło o udowodnienie Twoich mozliwości? No to gratuluję.
Strzał w dziesiątkę!Tak, chodziło mi o udowodnienie moich możliwości.Jak do tego doszedłeś?Jesteś niesamowity.
nienienie, to Ty jestes niesamowita, ja bym nie dal sie tak sfrajerowac.
A Ty do upadłego z tym " frajerowaniem" .Musisz sam mieć z tym problem w realu, skoro Cię to tak boli. A poza tym, zajmij się sobą i swoim życiem, które musi być bardzo nudne, o czym świadczy fakt ciągłego wtrącania się w nie swoje sprawy.I naprawdę , daj już sobie spokój ze wszystkimi odmianami słowa frajer, bo jesteś monotematyczny.
Honorata-
Juz wczesniej napisalam o szanowaniu ludzi na tym forum.
Przyjmij to do swojego rozumu, ze to TY postapilas zle. Koniec kropka.
> zajmij się sobą i swoim życiem, które musi być bardzo nudne,

No widzisz, jak się dobrze rozumiemy: o to proszę Ciebie - nie wtrącaj się w sprawy ludzi, którym nie chce się odborić pracy domowej.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Praca za granicą