prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Czesc.
Musze zrobic takie sprawozdanie. (Z klasa zwiedzilismy taki "pociag do historii" pociag w ktorym byly rozne wiadomosci o II woinie swiatowej.) prosze o pomoc w przetlumaczeniu.

Caly pociag bardzo mi sie podobal. Duzo mozna bylo dowiedzies sie na temat 2 wojny swiatowej. Mozna bylo poczytac realne historie ludzi którzy doswiadczyli tego koszmaru. Przerazil mnie szczegolnie pokój przesłuchań. Podklad muzyczny nadawal smutnego klimatu. Mozna bylo obejrzeć kilka filmow pokazujacych okrutne znecanie sie nad wiezniami. W każdym wagonie mozna bylo znalesc cos ciekawego. Uważam jednak ze jedna gra z workami(taka stojaca gra z ekrane dotykowym :) ) byla nie na miejscu. Ogółnie bardzo mi sie podobalo. Mam nadzieje ze pociag ten jeszcez kiedys odwiedzi nasze maisto.



Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.
Bardzo prosze o pzetlumaczenie nie musi byc to tak doslownie aby tylko sens zlapalo. Z góry dzieki wielkie
Tutaj nie odrabiamy zadań domowych. Jeśli jednak napiszesz to sam, to na pewno ktoś znajdzie czas, aby ci to sprawdzić.

To co napisałeś po polsku jest na pewno dla Ciebie za trudne (i dlatego nie umiesz tego przetłumaczyć). Spróbuj pisać od razu po angielsku używając struktur gramatycznych, które już znasz.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia za granicą