jak to napisac

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

prosze pomozcie jak napisac takie zdanie

prosze pomozcie to bardzo wazne dopiero zaczynam nauke angielskeigo i za bardzo nie jestem wprawiona w takie zdania..:(

oto zdanie:
warto nosic ksiazke od angielskiego poniewaz mozna sie z niej wiele nauczyc.
ale skoro to zdanie jest za trudne, to dlaczego chces zje pisac? Wymnysl cos latwiejszego.
ale chodzi o to ze nauczyciel kazal napisac dlaczego warto nosic ksiazke od angielskiego i musze w kilku zdaniach napisac a kompletnie nie wiem jak jesli mozesz doradz mi...z gory wielkie dzieki.
czyli pierwsza czesc zdania masz, bo podal ja nauczyciel
'można' = 'ty możesz', dalej powinienes sobie pradzic. jezeli nie, wymysl cos prostszego
Hej. Mam nadzieje ze sie przyda cos takiego:

It is important to bring your english book with you because you can find there a lot of useful information about the language.
> Wazne jest aby nosic ksiazke do ang. poniewaz znajduje sie w niej wiele uzytecznych informacji o języku.
Pozdrawiam

« 

Studia językowe