bardzo pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o pomoc napisania eseju z angielskiego na temat INTERNETU, czyli jego dobre i złe strony. Ja nie wiem jak się pisze esej i nie umiem takich rzeczy pisać,dlatego bardzo proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże. Z góry dziękuje:)
Nie odrabiamy tutaj zadań domowych.

Ja nie wiem jak się pisze
>esej

Tak samo jak rozprawkę po polsku.

i nie umiem takich rzeczy pisać,
Przeglądnij sobie notatki z lekcji. Jak dalej Ci to nic nie pomoże, to powiedz rodzicom, że masz kłopoty w szkole - niech Ci jakoś doradzą i pomogą.
eva74-
co tu Ty tak kokietkujesz sie z tym mlodym czlowiekiem - dokladnie wiesz co on chce - po prostu prosi zebys Ty to za niego zrobila.
Przeciez nie mozemy oczekiwac zeby on wiedzial co to jest 'esej' bo takich tajemnic to nauczyciel nigdy jemu nie ujawnil.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie