100 słow-dlaczego chcę się uczyć języka ang.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

muszę napisać 80-100 słów dlaczego chcę się uczyć języka angielskiego...starałam się coś ułożyć ale nie jestem najlepsza z tego przedmiotu więc prosze o pomoc i szybką odp...z góry dziękuje
I nigdy nie będziesz dobra jeśli będziesz odpisywać zadania.

Pokaż to co już napisałaś. Może da się to jakoś poprawić.
I want to learn english becouse this language is know in in many countries.In the future I would like to go to London and the knowledge of english will certainly be very useful to me.

tyle ze to nie jest 80 słów...i pewnie źle
Akurat dobrze jest. Prawie.

English duża literą

becouse - literówka becAuse

is known (w stronie biernej np. jest znany, jest rozumiany itp. trzeba użyć 3. formy czasownika: known, understood)

Możesz podać przykłady krajów, w których mówi się po angielsku.

...in many countries, for example....

Możesz napisać po co chcesz jechać do Londynu - podróżówać, do pracy, do szkoły?

Możesz napisać, że ang przyda się do pracy w Polsce też.
dziekuje za pomoc postaram sie jeszcze cos wymyslic i dam do sprawdzenia
jeszcze jedno jak czyta się słówko "knowledge"?
c.d
I love traveling and knowing the English will be easier to agree because a lot of people know this language. czy to jest dobrze?
nie moge poradzić sobie z ułożeniem tego zdania po angielsku...
w dzisiejszych czasach wielu pracodawców wymaga od pracowników znajomości języka obcego.W większości przypadków wymagana jest znajomość języka angielskiego.
jak nie mozesz sobie poradzic, to zacznij od wiele latwiejszego zdania w jez. polskim. Pamietaj, ze polskiego sie uczylas 15 lat, to nigdy nie bedziesz w stanie ulozyc zdania w jez. ang. na tym samym poziomie jak ang. uczysz sie 5 minut.
nolydż

>I love traveling and knowing the English will be easier to agree
>because a lot of people know this language

agree= zgadzać się, nie pasuje w tym zdaniu

I love travelling and knowing English (bez the) will make it easier for me because....
albo
I love travelling and if I know English, it will be easier for me because...

Pozostałe dwa zdania spróbuj ułożyć używając prostych słow, nawet po polsku. To co po polsku napisałaś jest skomplikowane.

zamiast wymagać możesz napisać chcieć
np. W dzisiejszych czasach (nowadays), wielu pracodawców chce, aby ich pracownicy znali angielski.
today many....(jak jest pracodawca?)want their ....(pracownicy)to know English

i ostatnie zdanie...
I think English is the language most useful in a communication to the polish border.-moze tak być?
czy mógłby mi ktoś jeszcze pomóc z tym ostatnim...byłabym bardzo wdzięczna
pracodawca/pracownicy znajdziesz w slowniku.

"today many ******yers want their ******yees to know English"

I think English is the language most useful in communication (to the Polish border??? co to znaczy? nie ma sensu)
chodziło mi o to ze jest to jezyk najbardziej pomocny za granicami naszego kraju
czyli jak ma wyglądać to osttnie zdanie bo jak nie tak to ja juz nie wiem jak...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa