List do mikołaja

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o pomoc w napisaniu listu do świętego mikołaja.

Napisz list do świętego mikołaja. W liście:
a. podziękuj za prezent z ubiegłego roku i poinformuj czy Ci się podobał ( był to nowoczesny telefon, który bardzo mi się podobał i mam go do dziś)
b. poproś o określona rzecz w tym roku pod choinkę i powiedz dlaczego to. ( np. portfel, ponieważ ten który mam psuje się i gubię pieniądze
c. przyznaj się do nieprawidłowego zachowania i przeproś za nią (np. okłamywałam rodziców)
d.obiecaj poprawę i poproś , aby pamiętał o twoich bliskich.

Na jutro!!!! PROSZĘ!!! pomóżcie
Jakiej pomocy konkretnie szukasz, bo nie sądzę że chcesz, aby ktoś ten list napisał za Ciebie.
Napisałam coś takiego i proszę o sprawdzenie błędów. i czy to wogólę tak może być.

Dear Santa Claus.
It's Dezember and will be Christimis soon so, I write letter to you, as allays.
First, I wanted to thank ou for gift lasy year. This books was really interesing. And that t-shirt I wear often. Thank you so much because that presents was so useful.
This Christmas I really want to mp4. I love hearing a rock music, so my mum is wery angry when I hear it in house.
I know I was sometimes rude, but I really apologize and I promise you I will be better.
Please remember about my parents and my sister. I want they have a great christmas.
Nie, nie moze tak byc. Najpierw popraw literowki i napisz ponownie. Wtedy moze jakis sens z tego da sie wyciagnac.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie