Notatka o Cardiff

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam takie paskudne zadanie z angielskiego a naprawdę jestem noga i proszę o pomoc mam napisać notatkę o Cardiff w formie opowiadania i posiadam następujące informacje (są w książce)
BACKGROUND south east Wales population more than 300,000
HISTORY small town until 19th century Industrial Revolution coal exported from the part become capital of Wales 1955
SOME THING TO DO National Gallery of Wales Cardiff Castle The Millennium Stadium home to Welsh rugby and (rock) concerts
BAD THING used to have lots of heavy industry coal steel dirty and smelled bad> now clean lots of modern buildings
LIKE IT BECAUSE had a good holiday there guite small easy to see everything and next to the sea

Jeszcze raz błagam o pomoc :(
Nie chcesz pomocy. Chcesz, żeby ktoś odrobił pracę domową za Ciebie. Pomoc polega na wytłumaczeniu błędów w pracy, którą sam odrobisz.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie