Moja rodzina

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam na imię ..... , mam 25 lat , urodziłam się i wychowałam w Polsce. W skład mojej rodziny oprócz mnie wchodzą jeszcze , mój mąż...., i synek.....
Mój mąż .... ma 26 lat . Jest przystojnym zielonookim wysokim brunetem. Pracuje w międzynarodowej firmie transportowej. Od 7 lat jest zawodowym kierowcą . Bardzo lubi wspólne wieczory we dwoje, kino , koszykówkę . Jego najlepsze cechy charakteru to , uczciwość , lojalność, pracowitość. Dla naszego synka , jest bardzo dobrym ojcem , a dla mnie troskliwym i przykładnym mężem. Jest nie tylko moim życiowym partnerem , ale także najlepszym przyjacielem
Jest bardzo lubiany przez moją najbliższą rodzinę. Potrafi odnaleźć wspólne tematy z moimi rodzicami, dziadkami i resztą rodziny. Jesteśmy razem od 9 lat, a od 4 prowadzimy wspólne życie.
Nasz synek nazywa się.... ma 1 rok i 15 miesięcy. Jest bardzo podobny do swojego taty, ale posiada także moje cechy charakteru . Ma śliczne niebieskie oczka i blond włoski. Jest kochanym urwiskiem. Uwielbia samochodziki i różnego rodzaju piłki do grania . Jest bardzo wesołym i spokojnym dzieckiem. Odkąd pojawił się na świecie, nie możemy się nim nacieszyć. Mimo iż nie potrafi jeszcze mówić , używa tylko pojedynczych dwusylabowych wyrazów , potrafi przekazać nam ogrom swojej miłości. Bardzo szybko się uczy , jest naprawdę mądrym dzieckiem.
Jeżeli chodzi o mnie , to nie będę długo pisać . Jestem zwykłą dziewczyną z ambicjami . Odkąd urodził się ......, pracuje nad jego wychowaniem. Kiedy ukończyłam naukę w Liceum, zdążyłam nabyć bagaż doświadczeń związanych z pracą. Mam nadzieję , że uda mi się znaleźć odpowiednią pracę i zapewnić rodzinie jeszcze większa stabilizację . Aktualnie podjęłam naukę w Policealnym Studium zawodowym o kierunku administracyjnym , aby doskonalić swoje umiejętności . Moje plany na przyszłość są dość rozbudowane , które będę powoli ale wytrwale realizować, nie oczekuję od życia wile , chciałabym być dobrą mamą i żoną. Mam nadzieję , że moje niespełnione marzenia i plany , kiedyś się spełnią .

Proszę o pomoc nie mogę tego przetłumaczyć, a nie mam nikogo kto pomoże , pomóżcie.
ty nie chcesz pomocy, tylko, zeby ktos zrobil za Ciebie zadanie domowe.
Pomoc to np. ty piszesz sama, a my sprawdzamy.
Byc moze znajdzie sie jakis frajer, kto to zrobi, ale zakladam sie, ze sama nie pomoglabys w ten sposob obcej osobie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa