Krótka wypowiedź na temat Stress at work

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

1-30 z 32
poprzednia |
Cześc mam ogromną prośbę mógłby mi ktos pomóc(napisać ) taką krótką wypowiedź po angielsku na temat Stress at work????
Tak akrótak myślę ze okoo 10 zdan wystarczy bo musze jutro dopoqwiedzeć zeby miec zaliczony egzamin z angielskiego bo zabrakło mi kilku pkt i powiewdziała zeby przygotować słownictow i krótką wypowiedz ( Stres at work)
Wiem ze jest ciepło i samameu powiinam napsiać ale cche zeby to było dobrze na temat i krótka a sam popełnie znów dużó błędów i bede miec we wrześniu poprke
napisz sam jak umiesz i to poprawimy.
Nikt przeciez nie bedzie robil tego za Ciebie?
nei umie m prosz epomóż mi prosze cie musze taie coś przygotowac zeby mieć zliczony egzamin ....
U mnie z angielskim bardzo słabo....
czasy mysle itp... mam poważne braki a dla osób które są dobre to kwestia paru minut i gotowe...
Prosze kolego/koleżanko pomóz mi nie wiem 10 zdan..
Mówiłą zeby przygotować krótką wypowiedź na temat Stres at work czyl;i stesu w pracy ...
Prosz pomóżcie bardzo prosze
dlaczego nie nikt nie chce pomóc
a jak napisze to ktoś sprawdzi i poprawi???
Moze zmieni nie któe zdania ?????
Nikt za ciebie tego nie napisze, bo to by bylo niepedagogiczne. Chodzi o to, zeby nauczyciel/wykladowca sprawdzil TWOJA prace/TWOJE umiejetnosci a nie kogos innego.

Oczywiscie jesli tutaj wkleisz napisane przez siebie zdania, to ktos je sprawdzi i w miare mozliwosci poprawi.

PS Nie uzywaj translatora (to od razu widac).
Nowadays, we live at a great pace. Stress is omnipresent in our lives. We are exposed to it everywhere, at school, at home and at work. It is usually caused by problems at work or lack of money. We might be in conflict with our boss or colleagues or cannot cope with the tasks given. Especially those ambitious and driven by a desire to achieve success are subject to stress. People such as directors, managers, doctors or journalists are also the victims of stress.They are often workaholics so absorbed in their work that they cannot find some time to relax. Such a stressful life may be really dangerous for our health so we should try to cope with it.
W dzisiejszych czasach żyjemy w szybkim tempie. Stres jest wszechobecny w naszym życiu. Jesteśmy narażeni na niego wszędzie, w szkole, w domu i w pracy. Jest on zazwyczaj spowodowany problemami w pracy albo brakiem pieniędzy. Możemy być w konflikcie z szefem albo z kolegami z pracy lub nie radzić sobie z przyznanymi zadaniami. W szczególności ci ambitni i kierowani pragnieniem osiągnięcia sukcesu są narażeni na stres.Ludzie tacy jak dyrektorzy, menadżerowie, lekarze, dziennikarze są również ofiarami stresu. Są oni zazwyczaj pracoholikami tak zajętymi pracą że nie potrafią znaleźć wolnego czasu żeby się zrelaksować. Tak stresujące życie może być niebezpieczne dla naszego zdrowia więc powinniśmy postarać się z nim poradzić.
Nadia dziękuje ci bardzo za pomoc bardzo ale to bardzo!!!!!
Dzięki twojej pomoc zdam!!!!!!
A mozesz jeszcze po polsku ??????????
Ja sie togo musze nauczyć i jutro odpowiedzieć i jeszcze odpowiedź ze słownictwa...ehhhh
na podstawie Repetytorium tematyczno-leksykalne 2, Małgorzata Cieślak Polecam, przydatne do tego typu wypowiedzi :)
nie ma za co Ja rozumiem, że w takich sytuacjach trzeba sobie pomagać, a nie starać się być "pegagogicznym" Słownictwo to już we własnym zakresie,żeby nie było,że to tylko dzięki mojej pomocy się udało Radość z zaliczenia będzie większa ;) i oczywiście czekam jutro na odp czy się udało ;) pozdrawiam
Dziękuje bardzo za pomoc....
Ładnie napisane teraz sie musze tego nauczyc i jutro opowiedzieć....
Ale jeszcze musze sie pouczyc na egzamin z gospodarcze ale jeden problem z głowy dzięi tobie!!!!!!!!!
Jeszcze raz wielkie dzięi
i kiedys taki ktos bedzie Twoje dzieci uczyl albo leczyl, albo remont sfuszeruje, bo nie chcialo sie uczyc.
I o to w tym kraju chodzi trzeba sobie pomagać!!!!!
To mó nr gg :17296635
jak bedziesz potrzebowała jakiejs pomocy to pisz jak w dym zawsze coś doradze....
Jeszcze raz dzięki
He he he, a w czym jestes dobra? jakie egzaminy zdalas bez pomocy?
ciekawe czy Ty zawsze taki skrupulatny i nigdy nie potrzebowałeś pomocy? jeśli tak to szczerze gratuluję
Nadia skąd jesteś??????
Bo ja jestem z łodzi....
Nigdy nikt za mnie nie pisal prac domowych.
Kiedys lekarz, ktory w ten sposob sie uczyl bedzie ja badal i moze cos przegapi - bo nikogo nie bedzie mial zeby jemu podpowiedzial.
Jak bedzie rodzila dziecko, to moze ginekolog tez czegos nie zauwazy, bo zawsze ktos wszystko za niego robil.
Jak bedzie zamezna, to tez nie zauwazy, ze jej maz ma inna, - bo jak sie wtedy dopiero okaze, ktos to ZA NIA bedzie robil.
>>>Nigdy nikt za mnie nie pisal prac domowych.
Za mnie tez nie. NIGDY. Pamietam, ze kiedys (b. dawno temu) jako jedna dziewczyna w klasie bylam b. dobra z matmy i caly czas mialam konkursy z jednym chlopakiem kto jest lepszy. Nigdy nie dalam jemu za wygrane.
czekam na odpowiedź jak Ci poszło ;) co do pozostałych Typowa polska mentalność...mi nikt nie pomógł to i ja nie pomogę...wstydźcie się!!!
za mnie też nie Ale co z tego?
Chyba nie potrafisz rozróżnić dwóch rzeczy: pomocy i zrobienia czegoś za kogoś W tym wypadku pomagam, bo to egz ustny a nie pisemna forma do oddania Poza tym Ty i reszta reprezentujecie typowego Polaka "nie pomogę, bo to niepedagogiczne ( w rzeczywistości " nie pomogę, bo jeszcze będzie miał w życiu lepiej i łatwiej niż ja" szkoda,wszystkim w PL żyłoby się lepiej...:/
sciaganie/cheating:
I wanted to share an interesting article ("Honesty in the Classroom") comparing the incidence of cheating by students in different countries and cultures. Not surprisingly, PL ranked very high.

Here is an interesting quote worth pondering:
"The article also points out that the word for cheating in Poland – sciaganie – suggests ingenuity, not dishonesty. “Only when Poles find a pejorative term will this dubious habit lose its moral immunity,” concludes the magazine.
>Chyba nie potrafisz rozróżnić dwóch rzeczy: pomocy i zrobienia czegoś za kogoś W tym wypadku pomagam, bo to egz ustny a nie pisemna forma do oddania

Rozumiem, że dopiero gdyby Cię poprosiła, żebyś poszła za nią na egzamin, to powiedziałabyś NIE :-). To, co zrobiłaś, to było własnie zrobienie czegoś za kogoś, jeżeli jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Ciekawe, czy byłabyś skłonna zapłacić za prezentację maturalną - w końcu to też wypowiedź ustna...


>Poza tym Ty i reszta reprezentujecie typowego Polaka "nie pomogę, bo to niepedagogiczne ( w rzeczywistości " nie pomogę, bo jeszcze będzie miał w życiu lepiej i łatwiej niż ja" szkoda,wszystkim w PL żyłoby się lepiej...:/


Gdyby wszyscy w PL kazali innym robić to, co sami powinni robić, to byłoby pięknie? Pzoa tym tak się składa, że ja i wielu innych na tym forum, którzy też nie lubią odrabiających prac za innych, uczą i to od wielu lat. W ten sposób przyczyniam się do tego, żeby w PL żyło się łatwiej. Rozumiesz?
a to, że dajesz się wykorzystywać.
mg-
>>>że dajesz się wykorzystywać
...ja slyszalam, ze niektore kobiety w Polsce lubia byc 'wykorzystywane' bo to im daje jakis poziom wartosci.
a ja słyszałam,że Polacy są zawistni...śmieszni jesteście i widać średnio dojrzali...
naprawdę, dziękuję za troskę...nie myślałam,że ktoś obcy tak o mnie dba...respect...
to Ty niczego nie rozumiesz...jeśli uczysz i to od wielu lat to przypominasz mi pewnego mojego nauczyciela, który też się tak wymądrzał, że to niby dla nauczenia czegokolwiek Moim zdaniem wszyscy tutaj używacie tego jako przykrywki dla złośliwości i nieżyczliwości Bo nie rozumiem czemu ubliżacie tym,którzy akurat chcą pomóc...ale widać poziom kultury i to tyle w tym temacie
rozumiem,że piszesz o sobie?współczuję...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia