LCCI3- Profi Lingua Katowice???

Temat przeniesiony do archwium.
hej!

Czy ktoś z Was chodził może na kurs przygotowujący do LCCI 3 do Profi-Lingua w Katowicach? Możecie go polecić???? Z góry dzięki:)

Pozdr!
naprawdę nikt nie był na tym kursie!!??
Profi Lingua odradzam. Ucza konwersacji i z jakies pierwszej lepszej ksiazki do jezyka biznesowego. Osobisice polecam LCCI na AE w K-ce. Przygotowuja do tego egzaminu dobrze.Pisze sie listy, raporty. Jest egzamin probny. Potem prawdziwy zdajesz tez tam.
ale czy ten kurs nie jest tylko dla studentów tej AE bo ogłoszen nie widac, pozdr
Rowniez odradzam Profi Lingue - jestem studentka ekonomii i kilka razy przylapalam lektorke na bledach. Wyemigrowalam tak szybko jak sie dalo i przenioslam sie do Translatora. Zapisalam sie na kontynuacje po 2 stopien zaliczylam:) Solidna obsluga i dostep do materialow. AE nie tylko korzystaja studencie uczelni.
Czyli te tanie lekcje sie nie kalkuluja??
Profi lingua jest centrum LCCI od 2003. Prowadzili dopiero kursy na LCCI 1 i 2. Na LCCI 3 nie prowadzili do tej pory kursów, bo nie mają ani doświadczenia ani kadry.
a ja chodziłam na LCCI 2 do Profi w Katowicach - lektorka była naprawde dobra, lekcje na poziomie, ciekawe, egzamin też bez problemu - także spokojnie mogę polecić
z AE też mam doświadcznie, nie byłam zadowolona bo najpierw był test po którym przydzielili mnie wtedy do grupy o za wysokim poziomie i było mi bardzo ciężko, lekcje były dla mnie za trudne, zrezygnowałam bo nie dało się przenieść do grupy niżej; to było kilka lat temu i te zajęcia to były pod nazwą studium języka ekonomicznego; nie tylko dla studentów AE, pzdr
hej !Mam pytanko... a jakiego lektora miałas? mozesz podac nazwisko.Ja sie w tym roku tam zapisuje na level 3 ale nie wiem kogo wybrac jako lektora.dzieki za info Ania
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicÄ…

 »

Praca za granicÄ…