Do tych co zdawali LCCI 3

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! Teraz byly chyba terminy egzaminow LCCI. Ja zdaje w czerwcu i jestem ciekawa co bylo. Moglby ktos napisac,co na pisemnym co na ustnym.Chodzi mi o 3 poziom. Pozdrawiam!
Witam Cię,
Ja też mam zamiar zdawać LCCI trzeci poziom. Biorę korki, uczę się sama ale chętnie dowiem się jakie były tematy na ostatnim egzaminie, który odbył się w lutym. Szukam szkoły w Warszawie, która organizuje te egzaminy. Może ktoś z Was internautów wie czy na egzaminie można mieć swój słownik? Czekam na info.
Tak mozna mieć swój słownik, obojętnie jaki. Jesli jednak jest kilku tomowy to musi być tego samego wydawnictwa. W slowniku muszą być pozakrywane wszystkie dotatkowe informacje - np w Oxford WordPower (taki mam) jest jedna strona jak pisać listy - trzeba to zakleić. Ja chodze na kurs w Katowicach i mam nadzieje ze jakos mi pojdzie. Pozdrawiam!
Witam,
a można zapytać gdzie chodzisz na ten kurs w Katowicach?
Pozdrawiam
Na Akademie Ekonomiczną w K-ce. Polecam :) Choć zobaczymy jak mi pójdzie sam egzamin, to będę mogla obiektywnie powiedzieć jak przygotowują. Pozdrawiam!
Witam,
W czerwcu tego roku zamierzam podchodzić do egzaminu LCCI 3. Przygotowuję się w łódzkiej szkole Progres.
Byłabym wdzięczna za podanie tematów jakie mogą pojawić się na części ustnej. O temat jakie ja słyszałam związane był z globalizacją, transportem, inflacją, ocena pracowników i rekalmą.
Czy możesz podać więcej tematów? Mam nadzieję, że jakieś otrzymałaś
Z góry dziękuję,
Agnieszka
Mój adres: [email]
Witam,
W czerwcu tego roku zamierzam podchodzić do egzaminu LCCI 3. Przygotowuję się w łódzkiej szkole Progres.
Byłabym wdzięczna za podanie tematów jakie mogą pojawić się na części ustnej. O temat jakie ja słyszałam związane był z globalizacją, transportem, inflacją, ocena pracowników i rekalmą.
Czy możecie podać więcej tematów?
Z góry dziękuję,
Agnieszka
Mój adres: [email]
Hej!Zdaję LCCI 3 na AE w Katowicach 28 maja i 4 czerwca. Nie chodziłam jednak na kurs-przygotowywałam się z koleżanką. Czy mogłabyś mi napisać czy były podawane jakieś tematy do ustnego?Masz jakieś przecieki? Pozdrawiam!
Witam!
Poszukuję opracowanych tematów do egzaminu ustnego LCCI 3 (zdaję w październiku, czyli za 2 tyg.).
Będę wdzięczna za przesłanie na skrzynkę mailową:
[email]

W zamian prześlę testy do pisemnego w pdf.
Pozdrawiam wszytkich serdecznie,

Katarzyna
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa