LCCI- Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
gdzie najlepiej sie przygotowac i zdac LCCI FFB(2), szukam osoby która ma to juz za sobą :)
ja się przygotowuję w Stowarzyszenie Lektorów Języków Obcych przy AE w Krakowie, Kursy sie juz zaczely jakis czas temu chyba były juz 3 spotkania kończa sie w lutym. Na II stopień gorąco polecam Pania mgr M. Srebro. na str Akademii Ekonomicznej powinien byc link do SLJO, tel [tel], kurs kosztuje 570.
Pzdr
monika
witam,

Poniewaz jest juz za pozno na kurs, a ja chcialbym podchodzic do tego egzaminu w marcu, mam wiec pytanie do Was czy mozna gdzies dostac materiały, albo chociaz jakies testy z poprzednich lat, zeby sie do niego przygotowac. Poza tym z jakich ksiazek najlepiej skorzystać.
Bede wdzieczna za wszelkie info.
pozdrawiam,
Basia e-mail: [email]
Odświeżam wątek. Gdzie polecacie w Krakowie przygotowywać się do LCCI?
ja zaczynam jurs buisness english, w tym przygotowanie do Lcci w Lincolnie, jestem na Lcci 4 poziom, ale nie wiem jak to bedzie, dam ci znac, pzregladalam rozne oferty i ta mi sie wydawala ok, bo sa tym cenyrum egzaminacyjnym
Bardzo dobrą lektorkę (Helen) do business english mają w INTER LANG TEXT- tak słyszałam
Dzięki za odpowiedzi. Ja w końcu zapisałam się do Lingualandu i jak na razie jestem bardzo zadowolona.
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE

 »

FCE - sesja zimowa 2003