interview rozmowa kwalifikacyjna

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuje wszelkich materiałów o rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku czyli np przykaldowe rozmowy , stron ze slownictwem przydatnym w poszczegolnych branzach a scisle daze do tego ze w tym roku jade do dublina do pracy i chce sie troche oswoic z angielskim stosowanym w prostych zawodach typu barman kucharz sprzatanie ... jakies ladne zworty grzecznosciowe i tym pdobne :) z gory dziekuje :)
Hej- Czy udało Ci sie coś znaleźć? Jutrp mam rozmowę kwalifikacyjną po angielsku i nie mam pojęcia co mówić. Prosze o posłąnie na [email]
Hej- Czy udało Ci sie coś znaleźć? Jutrp mam rozmowę kwalifikacyjną po angielsku i nie mam pojęcia co mówić. Prosze o posłąnie na [email]
Bedzie ciezko znalesc prace ale wszystko jest mozliwe. Rozmowa sie nie martw. Jesli chcesz ubiegac sie o prace w tych branzach, o ktorych pisales to rozmowa bedzie naprawde prosta. Spytaja Cie jak dlugo tu jestes, ile masz lat, ile chcesz tu zostac. Takie proste pytania sprawdzajace Twoj angielski. A jesli maja Cie zatrudnic to i tak Cie zatrudnia. Takze spokojnie-wszystko zalezy od Twojego szczescia w zyciu. Ja bylam na jednej rozmowie o prace w biurze gdzie pan poprosil mnie abym opowiedziala mu o Karolu Marksie-nie potrafie nawet po polsku:-). Ale spokojnie oni tutaj sa wyluzowani i tolerancyjni a przy tym otwarci. Powodzenia. Marta
Mam prosbe czy ja tez moge dostac wszystkie informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku ?
Taka rozmowa to naprawde nic trudnego. Naucz sie opowiadac o tym, gdzie dotychczas pracowalas, co umiesz i co chcesz w zyciu robic. Moga tez Cie zapytac, dlaczego wybralas ta firme, a nie inna.
Potwierdzam, ze w Irlandii ludzie sa bardzo tolerancyjni i wyluzowani i taka rozmowa najprawdopodobniej bedzie wrecz przyjemna i bezstresowa.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa