nazwa zawodu po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
czy kto może mi przetłumaczyć: technik utrzymania ruchu ?
maintenance traffic engineer
to jest technik ruchu utrzymania, merix
traffic maintenance engineer, yes Sir
a roznica pomiedzy pseudo a prawdziwym MGr chyba jest, chociaz to bez znaczenia dzis. Moze tez powinnam napisac na czole , ze ze mnie MGr. A co mi tam poszpanuje se jutro tel komorkowym, tytulem, fiatem 125p ....
Jakie masz inicjały?
DR
moje już znasz.
Gdybym byla taka jak coniektorzy to tez uzywalabym moich na forum
..to widzisz, szkoda, bo tak to tylko bida z ciebie :)
Już lepiej być takim jakim sie jest niż wywyższać sie pseudo wartościami
Jakimi pseudowartościami?
Nie podoba mi sie , ze tak wszedzie eksponuje sie to , ze sie jest mg ... r , zupelnie tak jakby to mialo miec znaczenie w relacjach miedzyludzkich
Nie podoba mi sie , ze tak wszedzie eksponuje sie to , ze sie jest mg ... r , zupelnie tak jakby to mialo miec znaczenie w relacjach miedzyludzkich
W jaki sposób to "się eksponuje"?
ale o co Tobie kobieto chodzi???
Dlaczego tak sie Pan denerwuje ?
Zastanawiam sie, o co tyle halasu robisz, bo nie wiem :]

pzdr.
Pani bida walczy w zupelnie slusznej sprawie. Nie jest oznaka madrosci "eksponowanie" swoich tytulow naukowych. Tyle, ze Pani bida nie wie iz "mg" nie pochodzi od "mgr" a od czegos innego. Tlumaczono jej to juz wczesniej - nie zalapala ( albo zalapala, na co wskazuja jej inicjaly, tyle tylko, ze chce sie troszke podroczyc. Sa wakacje i nie ma co robic). Jesli jednak nie zalapala, radze Pani bidzie wrocic do pytania: "Jakie masz inicjały"

Panie Julek, a pamieta Pan jak to korcilo Pana wstawienie pewnej literki do swojego "imienia". To by dopiero byla nagonka na Pana.
poczekam na to, az bede mogl sobie wymienic pierwsza literke mojego nicku na inna literke, ktora jest rowniez spolgloska dzwieczna:>>>

pzdr.
Panie Julku , Pan taki strasznie impulsywny i strasznie emocjonalnie Pan odbiera swiat dookola, radze troche mniej kapac sie we wrzatku i nie wpieniac no i take things easy czasami, nie zloscic sie tyle bo ani za daleko ani za dlugo nie pociagnie Pan w taki sposób. Jeżeli sie danej personie nie podobają czyjeś spostrzeżenia i opinie nie trzeba od razu tyle nerwów. To samo dotyczy Pana mg istra. BArdzo jest Państwa latwo wyrzucić z równowagi. Oj bida wam.....
W najlepszym wypadku to porobia sie wam jedynie zakola , zaś w najgorszym wszystko , łącznie z wyskoczeniem w depresji przez okno.

Pozdrawiam i życze spokoju ducha , opanowania i pomyślnego zwalaczania stresów.
Ty chyba naprawde nie rozumiesz tego watku i tego, co mg chcial Ci dac do zrozumienia. No, coz... :))))))


Serdecznie pozdrawiam
To może ja napiszę tzw. otwartym tekstem:
MG to moje inicjały.
Co nie zmienia faktu , że jesteście chłopcy strasznie impulsywni. No cóż ale laski lubią taki właśnie typ - MAcho, btw MA brzmi bardziej europejsko i na dodatek mogłoby udawać skrót od MAcho.
A sprawa nie jest na tyle prosta jak mogloby sie wydawać.
Mając inicjały AA, SS etc ciekawe czy z taka swoboda uzywalibysmy ich czy pokusilibysmy sie raczej o inne nicki .... No ale jak sie ma już zaszczytny skrot to sie go chce naduzywac ile sie tylko da.
Trollica.
Ja nikogo nie obrazilam i nienawyzywalam. Bardzo nie podoba mi sie podejscie osob niby to wyksztalconych a tak brzytko wyzywają na biedne kobiety. Ja prosta , ze wsi a krzywdy nie zrobie i nie rzucam wyzwiskami .
Ide juz stad bo kultura osobista niby tegie to glowy nie grzesza ...
hahahaha, you have made my day! :)))))))

p.s. "brzytko" to od "brzytwy"???
A teraz pomyslmy jakie moga byc szersze konsekwencje:

1.Zdenerwowany i sfrustrowany nauczyciel wyzywa dzieci, tudziesz kobiety na forum.
2. Sfrustrowana swoja praca stewardessa szepcze - ty trolico, niechcacy ktos moze uslyszec.
3. Zdenerwowany mąż wyzywa żone od takich i owakich.
4. Weżmy przykład Leppera ... tu kazdy wie nie trzeba pisac.
5.zdenerwowany taxiarz jedzie na łacinie.

Przykłady można mnozyć ale zadajmy sobie pytanie czy opłaca nam sie w taki neurotyczny sposób żyć

Moje dobre rady dla M&M i nie tylko:

- Zrelaksuj sie.
- Głeboko oddychaj.
- Nie zawsze krzycz to co myślisz , szczególnie wykształcony powinien ugryźć sie w ozorek.
- JAk sie zamieszasz to zwolnij i pomysl jeszcze raz nad rozwiazaniem.
- Unikaj zbedngo stresu
- Idź na kompromis.
- Wrzuć na luz.
- Szanuj płeć przeciwną Tobie z szczególnym naciskiem na tę słabszą
:))))))))))))))))
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |