czy ktoś juz miał listening????

Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna
a wiecie moze jak licza literowki bo ja zamiast vegetables mam vegatables a zamiast belt mam belts ale to chyba nie zmienia sensu odpowiedzi wiec mam nadzieje ze zalicza
Vegetable jest niepoliczalne z tego co pamietam. Chyba niestety liczą te literówki (chociaż z liczbą mnogą mogą zaliczać, czasem jest w kluczu jedna i druga opcja), też ubolewam nad tym, bo mam niektóre "dobre" odpowiedzi, ale właśnie z literówką:/
Pytan na 100% 32 - pamietam ze sprawdzilam przed oddaniem karty. Na karcie odpowidzi bylo 40 miejsc, a na karcie z zadaniami 32 pytania.
No i właśnie dlatego zastanawiam sie co przeoczyłam...*sos* napisała chyba wszystkie odpowiedzi, a po przeliczeniu ich wychodzi 31 :| (przy managerze nie ma odpowiedzi, ale wiadomo, że były dwa pytanka do każdego speakera) Też mi się wydaje, że 32 były...której odpowiedzi brakuje?:>
Już wiem - brakuje potato crisps:)
ja napisałam "universal vegetable" zamiast "a universal vegetable" to jest szansa że mi uznają?
Też się zastanawiam..ale coś mi się zdaje, że niestety nie zaliczą:/
ja napisałam najlepiej - a universal POTATO :) juz ten ziemniak mi na zawsze zostanie w glowie ;)
Dobrze, że chociaż napisałaś potato, a nie tak jak ja potatoe - też do końca życia zapamiętam tego kartofla głupiego:/
Zdaje mi się, że zaliczą. Rozumiem, że to CAE, ale niech sobie jaj już nie robią bo to był listening a nie English in Use. Zresztą w kluczach do testów w książkach Cambridge a, an the podawali za każdym razem w nawiasie, więc nie było konieczne. Wzburzyłem się bo też pominąłem A przed Universal Vegetable ;) No a teraz relax i meczyk :)
meczyk jak meczyk..Kubica wlasnie wygral!!!:)
nie sorry, napisalam jednak vegatable a nie vegatables tylko chodzi mi czy uznaja to 'a' w srodku zamiast 'e'. To pewnie zalezy od sprawdzajacego czy przymknie na to oko czy nie.... ehh
nie sorry, napisalam jednak vegatable a nie vegatables tylko chodzi mi czy uznaja to 'a' w srodku zamiast 'e'. To pewnie zalezy od sprawdzajacego czy przymknie na to oko czy nie.... ehh
ludzie nie panikujcie:P
literówek na pewno nie liczą. w english in use tylko to jest ważne, ale tutaj nie sprawdzają naszej wiedzy gramatycznej i spellingu, tylko umiejętność słuchania!
ja mam na przyklad an universal vegetable
powinno byc a czy an? :/
na 100% a
Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Inne