listening- lato 2008 po

Temat przeniesiony do archwium.
juz po:) słownictwo przystepne ale i tak chyba nie poszlo mi najlepiej zdawalam w anglii i mialam sluchanie w czesci pierwszej o kojotach:)(czego sa symbolem,dlaczego na nie poluja jakich uzywaja metod, jak naukowcy reflektuja na to, kogo przed kojatami wykonczyli farmerzy) druga czasc byla o mezczyznie opowiadajacym o jego zamilowaniu do plywania ze plywa w parku nacisk od kiedy plywa w jakim otoczeniu dlaczego co mu to daje...) 3 o kolesiu opowiadajacym o fast foodach i generalnie pracujacym w markeingu dlaczego to robi jakie innowacje by wprowadzil co mysli o kulturze fst foodow , 4 scenki 1 o mezczyznie w gorach jakie jak sie czul, 2 kobiety na statku, mezczyzna na kursie, babka i lot samolotem treba sie skupic na ich emocjach uczuciach dajecie troche ochlonac zaraz napiesze wiecej:)
mozesz powiedziec ktory to byl zestaw ,jaka mial literke?
to byl zestaw B, tez go mialam, mozesz napisac jakie mialas odpowiedzi, to bede wiedziec czy zdalam, bo kiepsko mi poszlo:(((( (szczegolnie ten tekst o kojotach:/)
Czy możecie napisać jakich odpowiedzi udzieliliście? Jutro zdaję w W-awie, może trafię na ten sam zestaw.
no ja wlasie tez jutro zdaje w bydzi, juz widze te listeningi....masakra
nie podaje w kolejnosci, bo niestety nie pamietam...part 1: survival, wolf, hunters, trapping and shooting, rats, insurance, habitat, jeszcze jedno ale nie pamietam
part 2: 55, small wood, walk, cloudy, the water, bucket, refreshed i znowu jeszcze jedno (oczywiscie to sa moje odpwowiedzi i nie recze za ich poprawnosc)
co do part 3 i 4 to straszliwie pokrecilam, wiec wole w ogole nie pisac
kurcze. ja jutro zdaje w Bydgoszczy. widze , ze bedzie ciezko.
ile jest zestawow?
Na razie na forum opisano 3 zestawy- poczytaj w innych wątkach.
m4sia dzięki za Twoje odpowiedzi!
Hejka! Też miałem dziś wesje B. Part 1 i 2 to jeszcze w mairę, ale 3 i 4 dramat. Sądząc po tym jak są rozplanowane te egzaminu wydaje mi się British Council wycwanił się na tyle żeby zestawy się nie pokrywały (jeśli chodzi o listening). Z tego co się orientuje narazie pojawiły się wersja A B i C więc marne szanse na to że listening się powtórzy, ale kto wie mogę się mylic.
Pozdrawiam wszystkich zdających a w szczególności Paulina B.,która przekazała mi swojąc "MOC" hehheh :)
zestaw C się powtórzył- był już opisany na forum kilka dni temu, a dziś część osób znów na niego trafiła. Zawsze jest jakaś szansa :-)
czy ktos wie, czy odp 55 jest poprawna? bo wpisujac 55, cos mowil 40 i 45 years ago ale juz nie skupilam uwagi niestety ;/ i czy jak bylo jump in........first czy moze byc in the water?? a moze cos innego?
m4sia zdajesz fce czy cae?
cae
dzieki, pytam bo tez szukam jakis odpowiedzi ale do fce. powodzenia
W takim razie powinieneś szukać w dziale FCE a nie CAE :P
ja wpisałam, że pływa od 50 lat, ale zakręcone to było trochę. Mam też "jump in the water first".
nie chce mi sie szukać po forum :(Możecie powiedzieć, czy wszystko w listeningu pisze się ołówkiem??
tak, wszystko olowkiem
m4sia :mozesz mi napisac jaki zestaw mialas? dziekuje
ok dzieki juz widze
ej.. jump in feet! on tam mowil ze inni pływacy lubią skakac na glowę (?) a on woli jak ten chłod rozchodzi się od nóg i tam na 1000% było feet, ale nie wiem czy to ma byc akurat ta odpowiedz, chociaz wydaje mi sie ze tak, nie tylko ja tak miałam. pisałam listening w krakowie w sobotę wersję B. pierwsza i ddrugia czesc całkiem całkiem, podobnie jak 4, ale 3 moim zdaniem to masakra, bardzo gosc namotał bo w sumie wspominał niemal o kazdej "pauzie" i ciezko bylo w koncu wylapac o co mu chodziło. no.. a we srodę 3 najgorsze!
ja tez mam in feet :D, wiec mam nadzieje ze tak bedzie :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego