wyniki sesji czerwcowej CAE

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
Zastanawiam sie czy juz macie moze wyniki CAE... powinny byc wlasnei w sierpniu i coraz bardziej sie denerwuje... czy mozecie napisac czy juz je dostaliscie i tylko ja jestem taka opozniona czy to normalne ze jeszcze ich nie ma... kiedy moge sie ich spodziewac?? zastanawiem sie czy nie zaczac sie jeszcze uczyc zeby zdazyc na grudzien w wypadku gdyby okazalo sie ze mi nie poszlo... :/
PODOBNO WYNIKI MAJA BYC WYSYLANE PO 25 SIERPNIA , TAK WYPOWIADALA SIE PANI Z BRITISH COUNCIL NA FORUM . JA TEZ STRASZNIE SIE BOJE POSZLO MI KIEPSKO TAKZE JESLI ZDAM TO CUDEM
8 VIII dostalem juz wyniki, bądźcie ciepliwi, już niedługo. Trzymam kciuki
juz dostalam wyniki - zdalam na C i ciesze sie jak diabli. zdawalam w wawie. pozdrawiam wszystkich
CZY KTOS Z POZNANIA DOSTAL JUZ WYNIKI???? GRATULUJE TYM CO ZDALI!! I W NIEPOKOJU OCZEKUJE MOICH WYNIKOW ... :s
Ja też zdawałam w Poznaniu i jeszcze nic nie wiem. Wprawdzie to było CPE, ale to chyba nie ma znaczenia przy kolejności otrzymywania wyników...
ja tez bardzo sie denerwuje.codziennie sprawdzam poczte. wolalabym to juz miec za soba...
jak to ? to juz dostalas wyniki? przeciez powinny nadchodzic dopiero po 25....jak to mozliwe?
wszystkie wyniki zaczynają przychodzić do Polski już po 6-tym tygodniu od zakończenia sesji. Niestety do niektórych miast dochodzą póżniej (nie wiadomo dlaczego). To, że ktoś tam gdzieś w Brit Counc powiedział że wyniki będą dopiero po 25 oznacza że nie chce im się pracować bo jest za gorąco.... Z tego co słyszałem wyniki do Poznania dotarły wczoraj więc prawdopodobnie większość dostanie je jutro i pojutrze.
Życzę samych A, B i C!!!
ja zdawalam w krakowie i juz przyszly:)
kiedy dostałaś wyniki, ja też zdawałam w Krakowie a jeszcze nie dostałam, jajo można znieść
Ja również w Krakowie zdawalam i też wyniki do mnie nie dotarły.... Pomału dostaję nerwicy. To czekanie jest gorsze niż sam egzamin....
Czy moze ktos z trojmiasta dostal wyniki?????? bo juz nie moge sie doczekac:((
Ja dostałam wyniki w poniedziałek, ale mój znajomy dostał je juz ubiegłym tygodniu. Aha, jestem z Gdańska.
gdynia!!! czy ktos juz dostal wyniki??????
a ja zdawałem w Olsztynie i wyników jak nie było tak nie ma
Ja też jestem z Olsztyna i nic do mnie nie doszło Działa mi już to na nerwy. Bo ile można o tym myśleć, zastanawiać się i tak dalej.
Ja chyba tez zakwitne czekając na wyniki....
już większość z was ma wyniki?! zdawałam CAE w Łodzi i wyniki miały tu być w ostatnim tygodniu sierpnia! W tamtym roku zdawałam FCE i wyniki miałam dopiero 30 sierpnia! sadzę, że to nieludzkie trzymać ludzi w napięciu całe wakacje...ale mam nadzieje że do Łodzi też te wyniki kiedyś dojdą:) gratulacje dla wszystkich i ...trzymam kciuki za dalej oczekujących:)))
hura zdałam na śliczne B!!! jestem z Poznania i odebrałam wyniki w mojej szkole - Intersection. Trzymam kciuki za wszystkich oczekujących.
a ja ciagle czekam :( zapisywalas sie przez intersection czy tylko tam zdawalas? ja ciagle nic nie wiem, czy orientujesz sie jak oni wysylali te wyniki? i kiedy dotra? a poza tym to gratuluje pieknego B :)
>a ja ciagle czekam :( zapisywalas sie przez intersection czy tylko
>tam zdawalas? ja ciagle nic nie wiem, czy orientujesz sie jak oni
>wysylali te wyniki? i kiedy dotra? a poza tym to gratuluje pieknego B
>:)

zapisywałam sie przez nich bo chodzilam u nich na kurs. Szczerze mowiac myslalam ze wyniki dotra do mnie do domu ale okazalo sie ze trzeba je odebrac w szkole. podobno ci ktorzy zadaja indywidualnie dostaja pozniej.

pozdrawiam
w lublinie wyniki byly juz po 10.08. zycze wszystkim zeby czekanie bylo nagrodzone pieknymi rezultatami :)
dostalam wynik i pieknie zdalam na C:) to mily prezent imieninowy :)
No nareszcie sie dowiedzialam! Mam B:( O maly wlos byloby A. Kurcze, cholerny stres! Ale za to za rok mam zamiar robic CPE i pokaze Angolom na co mnie stac:)
Hej, a ja mam wynik od dziś :-) i jestem happy, że zdałam mimo że mogło być lepiej (C)..., ale jak sobie przypomnę jaka byłam zdołowana po readingu to i tak jest extra..., miłego czekania. cierpliwości
Ja też zdałam!!! Właśnie wróciłam z wakacji, a tu koperta z zawiadomieniem, że zdałam na C (Katowice). Teraz myślę, że szkoda, że tylko na C, ale jak sobie przypomnę ten stres... No to teraz czas na CPE :)
Zdałem na C, FCE też na C a to podobno niemożliwe żeby ktoś rok po FCE na C zdał CAE ale mnie się udało i się poważnie zastanawiam nad 2 letnim kursem na CPE ...
Ja dostalam 14.08 i zdalam na C... szkoda, że tylko na C ale jak sobie pomysle jak sie denerwowalam im blizej bylo otrzymania wynikow to sie ciesze, ze zdalam!!! I niech mi nikt nie mowi, ze jak ktos zdaje rok po FCE to nie ma szans, ja wlasnie tak zrobilam i jakos poszlo. I teraz tez zaczynam sie zastanawiac nad CPE... ale to juz raczej nie rok po roku bo teraz bede miala mature. Grunt, ze mam to juz z glowy, jupiiii!!!!!!!!!!!! Gratuluję tym wszystkim co zdali, a tym którym sie nie powiodlo zycze powidzenia przy nastepnym podejsciu jesli sie na nie zdecyduja... pozdrawiam.
ej ludzie jejku ja nie mam nawet fce a wy juz o cpe rozmwiacie........jestescie licealistami czy studentami...jejku ja nie mam szxans...........pomzocie
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

 »

FCE - sesja letnia 2003