szukam chetnych do wspolnej nauki-konwersacji

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam osoby chetnej do wspolnego przygotowywania sie do speakingu. Zdaje CAE w sesji letniej i bardzo zalezy mi na tym by do tego czasu miec jak najwiecej kontaktu z jezykiem mowionym. Chodzi mi przede wszystkim o przerabianie speakingow z poprzednich egzaminow, utrwalanie slownictwa, wyrazen itd Chetnych do wspolnej nauki (mam nadzieje, ze tacy sie znajda :-) ) prosze o kontakt: [email]
Pozdrawiam
Chętnie się przyłącze. Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. CAE chciałbym zdawać w Grudniu '2005. Mój adres e-mail to : [email]
Hi,

również chętnie skorzystam. Zdaje w grudniu. Jestem z Poznania. Moj adres: [email]
bardzo chętnie się przyłączę. Napiszcie jak by to miało wyglądać? Mój mail: [email]
Witam!
Ja również chętnie się przyłączedo wspólnych przygotowań! :)
Choć planuję zdawać dopiero w grudniu 2005 (ewentualnie marzec 2006) w Krakowie ;)
Mój mail: [email]
[gg]
Pozdrawiam!
Chetnie sie z kims spotkam na terenie Krakowa w celu konwersacji i przerobienia speakingu
moj [gg]
e mail [email]
Witam!
Mimo tego, ze ja mam zamiar zdawac CAE dopiero w grudniu tez z przyjemnoscia poczucze sie angielskiego juz teraz. Zawze bedzie to jakas mobilizacja... jestem z Krakowa

[gg]
[email]

pozdrawiam
Hi,
It sounds nice, so count me in :)
E-mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.