Terminy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 57
poprzednia |
Czy otrzymaliście już zawiadomienie o terminach listeningu i speakingu? Jestem ciekawa kiedy one wypadają.

Moglibyście napisać kiedy macie????????
ja jeszcze nic nie dostałem chociaż mogłoby już przyjść...
a gdzie zdajesz??
ja mam speaking 28.05 a listening 29. maja

i bardzo mi to nie pasuje.....
ja już mam, 4-5 czerwiec
zbliża się wielkimi krokami :)
Ja zdaję w W-wie i mam 11 i 12 czerwca. Troszkę dziwnie, bo wszystkie części mam w jednym tygodniu. Myślałam, że będzie to bardziej rozbite w czasie. Na studiach też egzaminy, więc nie jest zbyt ciekawie.
cześć. Ja również mam 11 i 12 czerwca :) Jak tam wasze przygotowania? Napiszcie kiedy macie i jak się przygotowujecie. Ja już zaczynam się bać:)
ja zdaję w bielsku i mam pisemny 15.06, listening 11.06 , a speaking 19.06... dziewni trochę,że wypada w środę i niedzielę... myślałam w sumie że tak jak fce będę zdawać wszystko w sobotę... ale cieszę się bo nie będę musiała iść tego 15go do szkoły:P pozdrawiam i już życzę powodzenia :)))
ja zdaję w bielsku i mam pisemny 15.06, listening 11.06 , a speaking 19.06... dziewni trochę,że wypada w środę i niedzielę... myślałam w sumie że tak jak fce będę zdawać wszystko w sobotę... ale cieszę się bo nie będę musiała iść tego 15go do szkoły:P pozdrawiam i już życzę powodzenia :)))
zdaje w gdańsku i mam 29 maja, ehh troche wcześnie
pisemny wiadomo kiedy

pozdro i życze wszystkim
POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!
Hej!
Ja też mam 4-5 chociaż nie ukrywam, że liczyłam na późniejszy termin. Zdaję w Katowicach.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
ja też mam 4 i 5 czerwca w Katowicach...
To pewnie się tam spotkamy. Daj znać jak idą Ci przygotowania. No i jak możesz, to napisz, o której godzinie zdajesz...pozdrawiam!!!
W Łodzi mam listening 31 maja, to troche wcześnie, a speaking 11 czerwca. Czy ktoś z Łodzi ma inny termin, zwłaszcza listeningu, czy też jest tylko jeden?
ja też Katowice,
listening 4.06 12:45
speaking 5.06 16:45
przygotowania idą mozolnie, motywacja najwyraźniej nie sięgnęła zenitu... 2 dni przed zapewne będę starała się nadrobić zaległości ;)
W Poznaniu mam 12 czerwca (speaking i listening) i 15 czerwca (pisemny). Na razie za bardzo się nie uczę, bo zdaję maturę...ale potem biorę się ostro do roboty!!!!
Katowice:
speaking 4.06 godz. 12.15
listening 5.06. godz. 11.30

Jak przygotowujecie się do speakingu? Opracowujecie jakieś konkretne tematy??? Bo mam problem z przygotowaniem się do tej częsci egzaminu...proszę poradźcie coś....z góry dziękuję!!!
Cześć:) 4.06 mam speaking o 11:45, 5.06 listening 14:00...
pomału wpadam w lekką panikę;)...podobno tematy speakingu się powtarzają, więc opracuję te, które pojawiły się tu na forum. Mam też książkę V.Evans CAE practise tests, gdzie jest kilka obrazków... a tak to nie wiem, jak sie przygotować... pozdrawaim i do zobaczenia:))
no jasne, widze że zostałam wybrana bo mam speaking 28 maja listening dzień po...a 19 maja jeszcze pisze mature z wosu... just perfect
A ja jeszcze nie dostałam statement of entry i coś mi się wydaje, że będę musiała pójśc w poniedziałek do International Hause, które prowadziło zapisy :/
a ja w krakowie, 5.06 listening, 25.06 speaking. ludzie piszcie co mieliscie zaraz po powrocie, na pewno pomoze to nam wszystkim!czy ktos z was zdaje w krak?pozdrawiam wszystkich:)
hej Elu! To ja agnieszka
Dasz znać, co tam było na listeningu i jaką miałaś wersję?
A moglibyscie mi napisać te tamaty ze speakingu...będę bardzo wdzięczna!!
Napiszcie proszę tu na forum albo na maila:

[email]

Dziekuję za informacje!!
Stres też mnie już dopadł, tymbardziej,ze na prawdę nie wiem, jak się zabrac za speaking
Hej, ja też zdaję w gdańsku i mam te same terminy :D Ale o mamo, jak ja się boję :/ :D
ja też chciałabym te tematy do spikingów jeżeli można:) [email] jeszcze raz pozdrawiam i powodzenia
p.s. też mnie panika dopada:P
pewnie, o ile moja wiedza na coś będzie moga się przydać ;)
prosze o tematy na speaking( pliisss!!!)->gostkaxxxQwp.pl
To jeszcze raz ja:p, poprawka: [email] :)
Radom, speaking 4.06, listening 11.06 ;)
mam nadzieje, ze gość - W-wa mi pomozesz...
ja będę wytężał słuch i umysł 30-ego maja ;(, a spikował 7.06 (ŁÓDŹ)
teoretycznie to mi niezle idzie i powinienem zdac, ale stresik moze zrobic swoje...
Gliwice - listetning 19.06 (niedziela...) o 18 - czy da sie myśleć o tej porze?? Speaking 25.06 - bardzo sie ciesze z tego terminu :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 57
poprzednia |

« 

Studia za granicą