dzwony kościelne i listening

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie, czy was to też spotkało?
Zdaję listening w niedzielę. Dawno dawno temu, jak zdawałam listening na FCE też w niedzielę, to strasznie przeszkadzało mi bicie dzwonów z pobliskiego kościoła, bo też BC takie wspaniałe miejsce i czas na listening wybrał. Teraz dostałam wejściówkę no i masz.... znowu w niedzielę i znowu obok kościoła.
Aga, pozostaje ci modlić się, byście sluchali po mszy a nie przed :)). Ja mam termin na 31-go maja więc strasznie wcześnie tym razem.
Przed egzaminem, lub w momencie kiedy jest czas na zadawanie pytan, mozesz sie zdobyc na odwage i powiedziec ze dzwony przeszkadzaja i nie mozesz dobrze napisac testu, ludzie na sali na pewno zaczna potakiwac. Poza tym jesli zdajesz w lato i jest otwarte okno i przeszkadza Ci halas, tez mozesz to powiedziec i oni maja obowiazek zamknac okno. Pamietaj tylko,zeby zrobic to zanim zacznie sie egzamin !
powodzenia zycze i glowa do gory - trzeb awalczyc o swoje.
ja fce zdawałam w sobotę i też biły dzwony:) w dodatku okna były otwarte bo inaczej byśmy się podysili... ale co zrobić? zawsze jak nie zaliczysz listeninga można sie podciągnąć na innych częściach:) a w końcu dzwoy to nie ten słynny już helikopter:) pozdrawiam i życzę powodzenia
Co to za historia z tym helikopterem?
a to wszyscy tym straszą na kursach przygotowawczych:) było to tak: dawno dawno temu w katowicach pisali listeninga z fce przy otwartym oknie bo było gorąco i nagle nadleciał heliktpter. ludzie w ogóle nie usłyszeli połowy nagrania, ale nikogo w british council to nie obeszło i zwyczajnie ich oblali... tak mówi stara jak samo fce wieść gminna:))
hehe tak was slucham(czytam) i powiem wam ze 2 dni temu jak zdawalm mature to na listenikg'u zaczely bc dwony.moja szkola jest miedzy katedra i kosciolem (wiec wyobrazcie sobie ten dzwiek) plus obok jest pogotowie i co chwile jezdzily karetki...
a na fce pzreszkadzal nam halas z ulicy wiec poprosilismu o zamkniecie okna na co wszyscy sie zgodizli i nie bylo problemu
pzdr ;))) i zycze niebijacych dzwonow
a oglądaliście 'pękny umysł' - tam też było coś takiego, ze robili na drodze i hałas przeszkadzał, ale nikt nie chciał zamknąc okna bo było gorąco. Problem nie do rozwiązania? Wystarczyło ich poprosic a poszli gdzieś indziej :) Pozostaje Ci tylko pogadać z proboszczem ;)

pozdrawiam
ps żartuję tak tylko, a na serio to BC powinien zapewnić jako taką cisze, tylko czy dzwony aż tak przeszkadzają?
Wiem, że wiele rzeczy może rozpraszać, ale skoro już BC ma możliwośc wyboru tylu miejsc, to dlaczgo wybiera te najbardziej niefortunne? A z tym helikopterem to na serio przegięli hehe dobrze, że nie robią egzaminów obok Okęcia czy Balic.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa