COOPERATION ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Tak sobie czytam i czytam wasze wpisy, no i wpadło mi coś do głowy! Skoro terminy listening i speaking, się różnią, to może niech Ci którzy mają najwcześniej skrobną coś na forum i dają znać co było (tak ogólnie). Domyślam się, że wszyscy będą mieli to samo. Ja w każdym razie napiszę to, co uda mi się zapamiętać z listeningu (co za koszmar) - mam 5 czerwca. Speaking mam dopiero 12stego, ale niektórzy mają jeszcze później... Apeluję o solidarność!!! Nie dajmy się zmiażdżyć BRITISH COUNCIL!!!
Zgadzam sie, ja mam speaking 4.06, wiec moge powiedziec co bylo, listening dopiero 11.06.
Dziękuję za odpowiedź!!! Wreszcie ktoś mnie poparł. Jeszcze raz do wszystkich, którzy mają listening i speaking najwcześniej!!! Odezwijcie się po egzaminie!!!
Pozdrowionka
APELUJE DO WSZYSTKICH ZDAJACYCH CAE W SESJI LETNIEJ 2005 !!!!!!!!

Piszcie wszystko co przytrafilo Wam sie na speakingach i listeningach!!!!!!
Moze akurat jakas jedna podpowiedz zadecyduja o pozytywnym rezultacie egzaminu!!!

Nie dajmy sie zaprzepascic tym pozeraczom kasy, ktorzy tylko czekaja, zebysmy zdawali po kilka razy!!! Jezeli wszyscy polaczymy nasze sily to jestem przekonany, ze British Council polegnie!!!
podobna dyskusja jest na "terminy!":) oczywiscie dolaczam sie do akcji. 05.06 listening, 25.06 speaking, krakow!

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą