answer sheet

Temat przeniesiony do archwium.
sluchajcie - mam wazne pytanie! co sie stalo jesli nie zakodowalam na answer sheet swojego numerka i czy w ogoole musialam to zrobic, bo w sumie nikt mi o tym nie przypominal:P Przez "zakodowanie numerka" mam na mysli pokolorowanie tych krateczek pod wydrukowanym numerem... Piszcie bo martwie sie czy przez taka glupote moga mi w ogole nie sprawdzac listeningu>?????:( Dzieki za wszelkie wyjasnienia
>na mysli pokolorowanie tych krateczek pod wydrukowanym numerem...

jakich krateczek?? ja wpisałem swój numer i wszystko (no i oczywiście odpowiedzi:)
Numer trzeba było wpisać, na teście a nie na answer sheet. Twój answer sheet jest podpisany twoim nazwiskiem i imieniem, więc dojdą co jest czyje po nazwisku. Ja też nie zaznaczałam tam nic. Poza tym answer sheet kazali włożyc w test w konkretnym celu, że jakby co zajrza do testu. Nie przejmuj sie napewno sprawdzą Ci ten listening. A swoją drogą ja też dzisiaj pisałam listening- wersję B. Za wiele nie pamiętam i nie wiem czy mam dobrze ale kilka rzeczy podam. Part 1: rubber boots, green branches, bridge(wooden bridge-chyba), dried apricots, open minded, Part 2- May, 1000(ale nie jestem pewna tego na 100%), tents...i więcej part 3 i 4 nie pamietam odpowiedzi. Part 3 był o laptopach, a Part 4 o zakładaniu firmy. Good LUck on reading, writting i use of English....we're still got the chance to win....so be brave and don't give up :-)
oj rebecca nie do końca z tymi odpowiedziami
nie may ale APRIL, a dokładnie late april ;)
i nie 1000 ale dozen (12)

ale ja też zrobiłem dzis mase błędów - nobody's perfect ;D
czesc jestem tu pierwszy raz
Zgadzam sie z tym APRIL i dozen ale nie wiem czy wystarczy dozen czy musi być -a dozen Ja mam zawsze z tym problemy naqpislam DOZEN Poza tym w tym drugim tekście mam TENTS ale to podobno nie jest dobrze?mam poza tym PLASTERS (Czy wystarczy czy musi być waterproof plasters), mam też PHRASE BOOKS. POZOSRTAŁE MAM PODOBNIE JAK RESZTA

« 

CAE - sesja letnia 2005

 »

Studia językowe