sprawdzanie wyników w internecie

Temat przeniesiony do archwium.
hej..dzisiaj wiadomo..sie skonczylo dla wielu zdawanie CAE.. wyniki pewnie w sierpniu..a jak sie sprawdza na necie? i kiedy sie tego mozna spodziewac? z racji tego ze mnie w domku nie bedzie jak beda wyniki a moja rodzinka raczej tego nie odczyta..jakies podpoewiedzi?
Wyniki są publikowane na internecie wkiedy już są egzaminy sprawdzone. Wystarczy wpisać numer kandydata i centrum egzaminacyjne. Nie jestem tylko pewien na jakiej to było stronie www
troche wkurzające, powinny być hasła czy cuś.
Po co Ci hasło, skoro nikt nie zna Twojego numeru?
Właśnie
U nas na speaking wolali numerami wiec kazdy z oczekujacych mogl uslyszec jaki numer ma wchodzacy. Ja zdawalam z 5 osobami z mojej szkoly jezykowej i dokladnie wiemy jakie mamy numery.....
Ale przecież to nie jest chyba taką osobistą sprawą skoro pewnie i tak każdy z twojej grupie dowie się o wszystkich wynikach. Poza tym, lepiej najpierw potwierdzić swój wynik niż myszkować po cudzych.
>U nas na speaking wolali numerami wiec kazdy z oczekujacych mogl
>uslyszec jaki numer ma wchodzacy. Ja zdawalam z 5 osobami z mojej
>szkoly jezykowej i dokladnie wiemy jakie mamy numery.....

so what? does it even matter?
zna ktoś tę strone?
bo ja szukam i nie mogę znalesc.
http://www.britishcouncil.home.pl/exrs/kryterium.php
>U nas na speaking wolali numerami wiec kazdy z oczekujacych mogl
>uslyszec jaki numer ma wchodzacy. Ja zdawalam z 5 osobami z mojej
>szkoly jezykowej i dokladnie wiemy jakie mamy numery.....

so what? does it even matter?

Po polsku czytasz jeszcze ze zrozumieniem czy skoro nie nalezy to do zakresu wiedzy sprawdzaneo na CAE to juz przestales?????

Moja odpowiedz byla do wypowiedzi " Po co Ci haslo skoro NIKT nie zna Twojego numeru?" Moje doswiadczenie przeczy tej teorii. TO WSZYTKO!
"Ale przecież to nie jest chyba taką osobistą sprawą skoro pewnie i tak każdy z twojej grupie dowie się o wszystkich wynikach. Poza tym, lepiej najpierw potwierdzić swój wynik niż myszkować po cudzych."


A kto napisal o planach MYSZKOWANIA? Bo ie widze potrzeby przekonywania mnie ze lepije sprawdzic swoj wynik niz myszkowac..... hmmmmm czyzby projekcja wlasnych zainteresowan?

Powtroze raz jeszcze - moja odpowiedz byla wylacznie do wypowiedzi " PO CO CI HASLO SKORO NIKT NEI ZNA TWOJEGO NUMERU" Moj tekst mial wyrazic, ze jest to NIEPRAWDA, ze mozliwe jest ze kilka osob ZNA Twoj numer. (To autor-czylo ja) mial na mysli.... Nie sadzilam ze trzeba "interpretowac" tak nieskomplikowane teksty.
>Moja odpowiedz byla do wypowiedzi " Po co Ci haslo skoro NIKT nie zna
>Twojego numeru?" Moje doswiadczenie przeczy tej teorii. TO WSZYTKO!

to trzeba bylo to zacytowac. odpisujac tak jak wszyscy dajesz do zrozumienia ze odpowiadasz na pierwszy post.
zreszta na pytania retoryczne sie nie odpowiada ;-)
ps. ja nie zdawalem cae i nie zamierzam :-)
W takim razie dlaczego się martwisz że inne osoby z twojej grupy znają twój candidate number? Nie sugerowałem że ty masz w zamiarze przeglądanie cudzych wyników, lecz oni twoje skoro się o ich wiedzę się wyraznie martwisz. Nie, ja mam ważniejsze zajęcia niż takie dziecinne zachowanie i to raczej ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu. I po co te nerwy?
Pakk, skoro nmie zdawales cae i nie zamierasz... to co robisz na tym forum???!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.