Listening CAE-lato 2007-co bylo ?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!Ludzie napiszcie jakie były odpowiedzi na speakingu z CAE i jaką wersję mieliście!Proszę pomóżcie tym ,którzy zdają listening 17 czerwca!
Hej!Czy ktoś miał wersję D? Napiszcie prodszę odpowiedzi!!!
juz jest taki temat i tam są odpowiedzi do grup abc a innych jeszcze nikt nie miał chyba. Ja tez zdaje 17 i pewnie dadzą nam inną j chyba czy k
hi
ja mialam wersje "j", ale to bylo 2 tyg temu i niewiele pamietam: czesc 1 byla o lodzieo tym jaki ktos zbil fortune na produkcji ice cubes
czesc 2 o histori krawatu.
Tak? To dlaczego nikt nic nie mówił że miał nowe wersje. Ludzie weźcie musimy sobie pomagać no! Prosze spróbuj sobie coś pzypomnieć.
czyzbys sobie nie ufala? ;)
hehe Na prawde bardzo śmieszne. Ja jestem zdesperowana bo tak skopałam writting ze teraz jak nie nadrobie sobie innymi częściami to na pewno nie zdam. Bardzo liczyłam na listening ale mam go jutro i pewnie dostane j lub k. I to bedzie koniec:(
No i dostałam j. Napisze co pamiętam Ogólnie Part 1 łątwe a reszta juz gorzej. W part 1 miałam:
1 pytanie skąd kiedyś brali lód z : frozen rivers and lakes
2 pytanie co kiedys jakiś gościu robił czy coś : Indian spacies
layer of straw

Part 2
1 pytanie ale nie jestem pewna krawat sie wziął z : 16TH -century fashion
ROYAL (ale nie jestem pewna kolezanka tak twierdzi) FAMILY in britain
BLUE - kolor ludzi co są jacyś tam
SQUARE - kształt zakonczenia krawatu a dystraktorem był narrow
85 typów krawatów dystraktorem był 140 i 13
a Part 3 był trudny o tym jak pomagająw firmie jacycs aktorzy poeci artysci
ja miałam cośtakiego
1 b/a ( ja mam b inni a)
2 b
3 b
4 a
ostatnie podobno d

part 4
trudne i głupie. Jak dla mnie to kazdy o bardzo podobnym mówił. 1 czesc o tym jak speakerzy kieys spedzali wakacje a 2 czesc jak tereaz

Mam nadzieje ze komus sie przyda. Jak ktoś to pisał to niech pisze co ma bo chce sprawdzic odpowiedzi
totalne zaskoczenie z ta wersja J :|
p1 1
- indian spices
- tez frozen river and lakes
- cos tam sandbanks - ze niebezpieczne mielizny byly
- layer of strong top??
i nie pamietam

p2 tak samo

p3 1.b 2.b ... 5.a 6.a
wiecej nie pamietam
p4 byla benadziejna i sie zamotalem troche :/
WERSJA J

pierwsze zadanie bylo o transporcie lodu do indii, czy cos w tym guscie. pierwsze pytanie bylo skad w XVIII wieku pozyskiwano lud. ja napisalem from FROZEN RIVERS and LAKES. potem bylo jeszcze cos o tym jak jest przewozony ten lod, cos w stylu it is covered with a layer of ... ja napisalem DECK, ale watpie ze tak mialo byc:P potem bylo czego trzeba sie ustrzegac przy ujsciu jakies rzeki. ja uslyszalem jakies dziwne slowo z SAND na poczatku. jeszcze bylo to tym co jest sprowadzane z indii. chyba chodzilo o SPICES (btw, jak napisalem SPICIES to mi to uznaja czy nie?). potem bylo o tym co ludzie robia zeby sie ochlodzic, w jednym ze buduja PLATFORMS w ogrodkach, a w drugim ze wieszaja WET SHEETS na oknach i dzwiach.

drugie cwiczenie bylo o krawatach. nie pamietam za duzo bo bylo puszczane tylko raz. byl przyklad o tym jaki materaial jest popularny, ja wpisalem SILK. potem jaki kolor krawatu wskazuje ze osoba jest kreatywna i cieko pracujaca. ja wpisalem BLUE, ale nie jestem tego pewien. jeszcze bylo ile jest rodzajow wiazania krawatu, wpisalem 85. a i jeszcze byl o tym jednym sposobie wiazania gdzie trzeba bylo napisac skad sie nazwa wziela. ja dalem ze CLUB. wiecej nie pamietam z tego cwiczenia.

trzecie to bylo o artystach zatrudnianych zeby pracownicy mogli odreagowac czy cos takiego. moja sekwencja odpowiedzi byla dosc dziwna: ABBABA. w pierwszym dalem ze sponsoring imprez artystycznych przyciaga nowych klientow. potem ze poeci pomagaja pracownikom pisac more brief and costam. potem ze zajecia z fotografem pomagaja im zrozumiec cos, chyba chodzilo o spontaniczne dzialanie czy cos. zajecia z aktorami to zaznaczylem ze pomagaja w laczeniu 2 rzeczy w jedno, czy jakos tak. wiecej nie pamietam

czwarte bylo najbardziej powalone wg mnie, bo trzeba bylo na dwa fronty wpisywac odpowiedzi :/ prawie w ogole nie pamietam odpowiedzi.
i jeszcze fever w pierwszej częsci. Też mam tak jak ty wet sheets, platforms, silk, club,
w pierwszym mam podobnie, w drugim silk, bank manager, square w trzecim w kolejności B B C A C A w ostatnim w pierwszej kolumnie .. E B A C W DRUGIEJ B G H A F
JAK KTOŚ MA PODOBNIE NAPISZCIE
W TRZECIM MAM BBCACA
w ostatnim w I kolumnie .. EBA W DRUGIEJ BGHAF
a bank manager czy bank managers? podobno to istotne czy pojedyncza czy mnoga, a nie pamietam jak tam dalej szlo to zdanie zeby to ustalic,ktos pamieta moze?
Temat przeniesiony do archwium.