moje odp. i ich brak;) do A podajcie swoje..

Temat przeniesiony do archwium.
czesc wszystkim. miałem dzis listening i speaking.szczerze mówiąc to wyszedłem z lekka \"osrany\" po słuchaniu spodziewałem sie ze lepiej mi pójdzie no ale cóz.. zobaczymy za 2 miechy
moje odpowiedzi:
1. zbiory do muzeum zbierali: local (cultural) society - tego w nawiasie nie napisałem totalne zacmienie nie potrafiłem napisac tego słowka
2. wystawa dotyczyła: nature\'s science
3. cos tam wykonane przez: German artists
4. zamknięte wysawy: Art & butterflies (wiem ze art jest źle;)
5. hasło dla dzieci czy kogo tam:\"Let\'s interact\" tez myslałem nad interrupt ale było by to bez sensu
6. effect : intimidating
7. wymiany potrzebuje: central heating
8. i haven\'t got the foggiest idea moze ktos to ma? nie mogłem zgarnąc tego słówka chodziło chyba o jakąś nazwe..
PART 2
tu to już w ogole maskraycznie mi poszło z połowy nie mam
1. nie mam . wiecie czego managerem był ten koleś?
jeszcze miałem white boar, Romania, young trees, wolf, hunting i to wszystko:(( ta czesc mi najgorzej poszła. III i IV nawet nie źle.
Jak znacie jeszcze jakies odpowiedzi to wpiszcie!!
pozdrowionka dla wszystkich zdających!
ja wpisałam cultural science; przy zamkniętych wystawach mam \"birds and butterflies\" w 8 nie pamiętam a czego dotyczyło pytanie? w drugiej cz. był land przy tym facecie, przy 2 albo 3 \"wild bear\" ale nie wiem czy to jest dobrze, Romania, young trees, wolf też pamiętam że gdzieś wpisałam. coś jeszcze było z \"grass\" że te zwierzęta przekopują ziemię i pozwalają trawie rosnąć - coś takiego. ja mam na pewno ostatnie w drugiej części źle, no i z tą trawą też, co do 3 i 4 części to nei pamiętam pytań za bardzo. Pozdrawiam
1.
butterflies and birds
central heating
local cultural society
Let\'s interrupt
2. bear
wolf
young trees
Romania
hunting
grass
3. mnie powaliła ale mam nadzieje ze coś jest dobrze-niby wszystko rozumiałam ale jakoś te odpowiedzi to mi jakoś tak nie pasowało
4. niektóre proste, niektóre gorsze - ogólnie najwięcej miałąm odpowiedzi B a później C
W ogóle to nie jestem zadowolona z tej częśi. MAm nadzieje ze w środe pojdzie mi lepiej
\"Let\'s Interrupt\" moim zdaniem nie ma sensu ==\"
Ja mam w kazdym razie \"... Interact\"
A swoja droga; nie powinno to byc w capital letters? (nazwa wlasna)
dokładnie. powinno byc z duzej litery i o ile sie nie myle to powinno byc jeszcze w cudzysłowie. pozdr. i powodzenia na reading, writing i use...to juz jutro!
z tego co wiem to za tego rodzaju błędy (brak wielkich liter) nie odejmują punktów
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003