listening B - part3 &4

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o przesłanie odpowiedzi z wersji B listeningu. Zależy mi na części 3 i 4, jeśli nawet nie na poszczególnych literkach to opisowej charakterustyce odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczna.

Tak sobie pomyślalam, ze jak wroce z mojego examu to oleje i nic nie podam. A potem pomyslalam ze TO MY TWORZYMY BAZE INFORMACJI dla siebei. Ja pomogę. A Wy???
POMOŻECIE??- POMOŻEMY!!!
ja mialam wersje B.. part 1: o kobiecie hydrauliku.. jej praca jest jak family doctor, czasem to jest detective wrok, praca jest fascinating and creative a pozatym radzi zglaszac sie do hydrualikow poprzez list i radzi napisac written estimate lub estimation nie wiem ktore jest poprawne dalej nie pamietam.. part2: o muzeum jakiegos kolesia z 18 wieku wazne rzecz to: desk.. mozna w sklepie kupic cooked book, pozatym w barze fruit albo vegetables nie jestem pewna.. dalej wstep dla studentow do ogrodu to 2,5 a i jest jeszcze tam fameus fountain...
part 3 to maskara w zasadzie nic nie pamietam bylo o kobiecie ktora pisze komedie w 1 mam chyba d potem nie wiem ogolnie w tej czesci szczelalam... nieczego nie jestem pewna.. ostatnia czesc o kol pomaranczowym 1 speaker to ze pomaranczowy common w jego panstwie a na slubie miala pomaranczowa dekoracje ktorys ze speakerow byl textile buyer... i napawde nie pamietam!!!!!

« 

CAE - sesja zimowa 2004

 »

Pomoc językowa