listening Łódź 05 grudnia

Temat przeniesiony do archwium.
Ja też jestem po listeningu, tak samo jak Kruszynka zdawałam część C, wobec tego myślę, że części są 4. Nie wiem czy to kwestia nerwów czy poziomu trudności testu, ale wydawał mi się dość trudny. Pierwsze dwie części są naprawdę do przejścia (dla mnie druga była najłatwiejsza), ale trzecia i czwarta... no cóż. Pytania były bardzo do siebie podobne i trudno było wybrać jednoznacznie tą najlepszą mimo, że rozumiałam to co słyszałam. Dlatego trzeba się bardzo mocno skoncentrować. Pierwsza część dotyczyła klubu sportowego, druga jakiegoś ośrodka wypoczynkowego, trzecia kariery aktorskiej jakiegoś faceta, a czwarta różnych opowieści o imprezach. Pamiętajcie Trzeba naprawdę uważać na to co się słyszy, powodzenia B
ja też jestem już po speakingu i po listeningu. speaking powtórzył się z sesji czerwcowej, ja miałam rowerzystów na obrazkach i pytanie, którzy z nich wkładają największy wysiłek. oprócz tego pytali nas o nasze plany i marzenia na przyszłość, skąd pochodzimy, jak wyglądałoby nasze życie bez pracy i jakie są wynalazki naszego wieku. prócz tego miałyśmy obrazki w 4 częsci, na których były różne zawody: modelka, strażak, piłkarz, doktor, weterynarz i miałyśmy dyskutować o jakim z zawodów najbardziej marzą młodzi ludzie i wybrać 2 lub 3. na listeningu miałam zestaw C i jak dla mnie był dość trudny, gość szybko mówił, a odpowiedzi nie były jednoznaczne. ale zobaczymy....powodzenia:))))))
Hey, pamietacie jakies prawidlowe odpowiedzi do wersji C listening CAE? Bylabym bardzo wdzieczna. Dzieki
no wiesz, tak bez znajomości poprawnych odpowiedzi trudno mówić co trzeba było wpisać, ale naprawdę te dwie pierwsze części w których trzeba było coś wpisać nie są bardzo trudne, przy dobrej koncentracji można spokojnie sobie z nimi poradzić, gorzej rzeczywiście z częściami 3 i 4, tam to już trzeba naprawdę uważać i uważnie słuchać bo odpowiedzi nie są jednoznaczne. Powodzenia

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa