wiec jutro koniec-moze jakies wspolne powtorzenie?

Temat przeniesiony do archwium.
witam. wrociłam ze szkoły, bo moze cos jeszcze przed jutrem powtorze.....a nóż sie uda.......nie wiem nawet od czego zacząć......macie jakies suggestions na ten jutrzejszy maraton?
moze znacie jakies fajne zwroty do listów, ktore gwarantują sukces? albo cos na use'a? strasznie sie stresuje!!!!!
witam... ja juz mam dosyc tej nauki i sie strasznie ciesze ze to juz jutro !!!!!!!! dzis to chyba lepiej odpocząć........nie stresuj sie !!!! TO DZIAŁA JAK NAJBARDZIEJ NIEKORZYSTNIE ......powodzenia !!!! niech moc bedzie z nami :)))))))))))))
Hej,dzis to chyba zostal tylko relax...a jak wrazenia po pierwszych 2ch czesciach?ja to juz chyba zwatpialm ,ze to zdam,moze jkaies slowa otuchy?pzdrawaim wszystkich.
Powtarzam od 8 rano. Czuje już jak mi sie mózg topi. Na szczęście moja samoocena się trochę podniosła, gdy okazało się, że większość słówek, wyrażeń, struktur już umiem.

Do moich ulubionych należą:

a far cry from
twist/stretch the truth
a grain of the truth
It was supposed to be a dream whereas it turned out to be a nightmare.
I'm beside myself with joy
till the cows come home:)
Zycze powodzenia wszystkim zdającym na jutrzejszym egzaminie:)
miałam w planach dziś jeszcze powtarzać ale sobie odpuściłam...podchodze do tego egzaminu drugi raz i po tych 2 częściach moje odczucia nie są pozytywne...obawiam sie że teraz powtórzy sie porażka z sierpnia :( ale teraz już nic na to nieporadze... pozostaje mi tylko to wish you all good luck!!!
witam, jesli moge zapytac jakie wyniki miałaś z readingu i usa przed pierwszym podejsciem ? BO JA WŁASNIE SIE TAK ZASTANAWIAM CZY ZDAM....:\\\\
Walczcie do końca. To się opłaca.

Zycze wam powodzenia. Nie stresujta się, to teraz już nic nie zrobicie. Heh..."nie stresujcie się"...wiem, że łatwo powiedzieć. Wiem co czułem w czerwcu, zdając FCE i wiem co będę czuł w Czerwcu 2006, kiedy sam będę na dzien przed examem....Zdajcie się czasem na intuicję, to pomaga!
Temat przeniesiony do archwium.