Czy macie już powiadomienie o terminie speaking?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,

Czy dostaliście już powiadomienie o terminie speaking/listening na sesję grudniową?
Ja jeszcze nie dostałam, chociaż rejestrowałam się drugiego dnia rejestracji bezpośrednio w BC w Wawie ;-(.

pozdr
ja dostalam dzisiaj, tez warszawa...
wszyskto mam w grudniu, na szczescie ;)
A możesz zdradzić jakie masz terminy na speaking i listening?
hej!
ja nic jeszcze nie dostalam
Ja już znam moje terminy. 7 grudnia mam speaking a 9 listening. I jestem z Łodzi :)
2 grudnia mam rozmowe
9 grudnia slucnanie
Hej,

Ja tez juz mam: 2.12 - speaking, a 9 -listening
gg. 441 50 60 sidze na niewidocznym.

speaking - 07.12
listening 09.12
masakra 12.12 :P

Jestem z Łodzi jak coś to proszę o kontakt.


pozdrawiam
ja zapisywałam się w Wawie
i jeszcze nie dostałam niestety :(
juz mam
2.12 speaking
9.12 listening
Wawa
Rejestrowałam się w gdańskim BC i do tej pory nie otrzymałam powiadomienia. Ponieważ w booklecie było napisane, żeby NIEZWŁOCZNIE skonsultować się z centrum egzaminacyjnym w przypadku nieotrzymania informacji do 14.11, zacisnęłam zęby i wydałam te dwa złote na telefon, a pani powiedziała mi, że egzaminy zaczynają się 2.12 (termin 16.11 jest awaryjny w razie, gdyby było za dużo zdających), więc na razie mam siedzieć na d... i czekać.

(czytałam ostatnio raport, że dzięki usługom szanownego monopolisty rocznie ginie osiem(dziesiąt?) tysięcy przesyłek - to tak na uspokojenie dla tych, do których jeszcze nie doszło...)
Uwierzycie, że jeszcze nie dostałam &$(*# powiadomienia?

Jak do czwartku nie dojdzie, wezmę beczkę prochu i pójdę wysadzić British Council. Kto ze mną?
hehe
widze ze humorek dopisuje przed egzaminem ...
to dobrze :)))
ja też zdaję speakinga 7-ego grudnia w Łodzi. Napisz do mnie, nr [gg] (mogę być niewidoczna).
Temat przeniesiony do archwium.