marcowa sesja

Temat przeniesiony do archwium.
czy to prawda że w marcu tez można zdawać CAE? jak tak to czy w każdym mieście wktórym odbywają się sesje zimowe i letnie?to kiedy są zapisy?błagam o odpowiedż jak ktoś wie , bo tak to bęedę musiała zdawwać w grudniu a wiem ze nie zdam
To prawda, od zeszlego marca istnieje mozliwosc zdawania FCE i CAE - nazwali to chyba sesja wiosenna.
Nie wiem skad jestes, ale to chyba nie jest trudno sprawdzic w najblizszym Tobie osrodku...
O ile sie orientuje to zapisy sa w styczniu (nie pamietam dokladnie czy na poczatku, ale maks. w polowie).
Z tym jest o tyle zle, ze jesli podejdziesz do egzaminu w grudniu, to zdecydowac sie musisz na nastepny raz juz w styczniu czyli zanim poznasz wynik grudniowego.
Slyszalam, ze jest taka opcja, ze mozna znac wynik juz po dwoch tygodniach, jesli sie troche wiecej zaplaci przy zapisie. Wiem, ze tak jest np. w Grecji, ale my to Polska i nie wiem czy taka mozliwosc jest rowniez u nas.

Jesli to nie chodzi tylko o pieniadze, to mimo wszystko radzilabym Ci podejsc w grudniu. Doswiadczenie jest tez czescia sukcesu na tym egzaminie!

POWODZENIA
Ja tez bylem zdecydowany na grudzien 2005 le skoro jest takze mozliwosc w marcu to zaczynam sie zastanawiac czy nie ´przelozyc´ terminu examu (czerwiec na pewno odpada!) Za marcem przemawia fakt, ze wtedy nie ma sesji egzaminacyjnej na studiach jak radzicie co robic???
decyzja jest twoja, jesli nie jestes w stanie pogodzic sesji na studiach i cae to nie podchodz w grudniu, to oczywiste, ale jesli nie jest to az taki problem to radze jedank zime -grudzien. lepiej nie przekladac bo potem sie tak ciagnie i ciagnie ...
Jeszcze nie potrafie ocenic czy umiem przetrwac sesje na UAM wiec chyba wybiore ten marzec bo opcja wydaje sie nieco bezpieczniejsza... dziekuje za wpis
powodzenia, bez wzgledu na to kiedy :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą