bez reguł^_^ * out of question :)

Temat przeniesiony do archwium.
po ilu latach nauki języka przystąpiliście do egzaminu cae i go zdaliście??? pytam o lata solidnej nauki nie o nauke w przedszolu itd.
pozdrawiam
Nie obraź się, ale wydaje mi się, że będziesz musiał się długo uczyć!!!
"it has been already done" - nawet w nicku masz błąd; winno być "it has already been done / it has been done already" lub (dodatkowo w USA) "it was already done / it was done already"!!!
ja w sumie chodzilam tylko dwa lata na kurs CAE, zdalam na B. wczesniej nigdy nie chodzilam na żaden kurs, tyle co w szkole sie uczylam, pozdrawiam
2 lata sam od zera.
2 lata sam od zera.
chyba niemożliwe żeby od samego zera . Jesli tak to niesamowite.Może napiszesz więcej .
No faktycznie ciężko to sobie wyobrazić. Na str BC podają, że CAE wymaga chyba ok.8[tel]h nauki- to sie rozkłada co najmniej po 400h rocznie, czyli 1 h 10 min dziennie- świątek, piątek i niedziela. Ja bym chyba zdechła. Poza tym samemu sie nie da uczyć języka bo ktoś musi weryfikować błędy! Sam sobie wypracowania sprawdzałeś? A jeśli nie, to już nie jest samodzielna nauka!
polecam temat "cae bez kursu". A co do wypracowan to napisalem w zyciu chyba 6 wypracowan z czego 2 na egzaminie. co do ilosci godzin moze sie zgadzac, tyle ze w sobote i niedziele nie po godzinie i 10 min. tylko po 12 godzin.
Temat przeniesiony do archwium.