Zdążę się przygotować???

Temat przeniesiony do archwium.
Idę do 2 LO i właśnie zamierzam zrobić sobie kurs do FCE. Na wakacjach przerobiłam jedną książkę do FCE i codziennie uczę się słówek z tej różowej książki Misztala WSiPu intermediate to advanced thematic vocabulary. Robię ćwiczenia z obu książek Vince`a, czytam książki w oryginale, oglądam BBC, robię testy ( wychodzi mi tak 75-90% z FCE). Chciałabym zdawać CAE w 2006 w sesji zimowej. Jak myślicie czy mam szanse zdać??? Czy zakup Upstream Advanced + płyty + companion (klucz mam) + Successful writing proficiency V. Evans to dobry pomysł? Co jeszcze mogłabym robić żeby dobrze się przygotować? ( Nie zamierzam zdawać FCE ale chcę iść tak "po kolei" z nauką)

Będę wdzięczna za rady.
Ojoj, masz więc póltora roku. Jeśli zrobisz to wszystko, zdasz z palcem w nosie.pamiętaj, że musisz także pisac wypracowania!!! To sprawia ludziom klopot i sama się tego nie nauczysz. Jesli chcesz możesz wysyłać do naszej szkoły wypracowania i bedziemy Ci je oceniać z uwagami. Resztę możesz zrobiś sama.
W naszej szkole od FC do CAE jest 10 miesięcy przygotowań, 4 godziny w tygodniu i ludzie zdają ( w tym roku na 16 nie zdały 3). Więc i Ty dasz radę.
adres do kontaktu [email] Z radościa Ci pomożemy. Kochamy tę robotę!!!
Witam!Mam pytanie: czy rowniez innym osobom z rownie wielka checia sprawdzalibyscie writingi?? I czy pobieracie za to jakas oplate?? Z gory dziekuje za odpowiedz:)I wszystkich serdecznie pozdrawiam:))
Zadaj sobie pytanie czy naprawdę musisz zdawać ten egzamin w 2006 roku? Może warto poczekać? W języku są rzeczy które wymagają czasu, i nawet siedząc parę godzin dziennie tego się nie ominie....

Pzdr

 »

Pomoc językowa