prośba o materiały

Temat przeniesiony do archwium.
widze tu wiele wpisów o kiązeczki ja nie chce zasmiecac ale tez musze taki założyc
macie wiele kciazek (e-bookow) ja bardzo prosilabym o jakas probke

Grammar and Vocabulary for Cambridge Advanced and Proficiency

miałam taka ksiązke do FCE i chetnie bym kupila do CAE ale najpier wchcialabym wyprobowac czy mi ona odpowiada ... i tak nie potrafie sie uczyc z komputera wiec nie prosze o cala ksiazke lecz o kilka rozdzialow
z gory dzieki...
jak macie jeszcze inne ksiazki warte polecenia to czekam
e-mail: [email]
ja tylko powiem, że książka jest niezła, ale raczej do CPE niż CAE
dziękuje tym dwóm dobrym osobom które tak szybko mi to przesłały :*

Jeśli jeszcze macie jakies ksiazki warte poleceania to moja poczta stoi otworem ;)
Ja w ramach rekompensaty moge to co dostalam posłac innym ale odzywajcie sie na gg nr. 3854059
Hey:) Mam ta ksiazke i wymienie sie za pierwsza czesc:)
Jesli masz Grammar & Vocabulary for FCE, Luke'a Prodromou w formacie word albo w pdf, daj mi prosze znac na [email] Bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam
Hej! ja również prosiłabym o Grammar @ Vocabulary for FCE. Mój email
[email]
Z góry dziękuję!
Ja też poproszę :) - [email] , z góry dziękjuę :)
też poproszę [email] w zamian mogę Focus Advanced English, pzdr
A te dwie ostatnie osoby to co niby chca?? FCE czy CEA
jesli chodzi o ta ksiązke do Fce to mam ja skserowana
jak pisalam nie umiem sie uczyc z kompa wiec nie mam zadnych ksiazek na komp oprocz tej o ktora prosilam w tym poscie ...
Ps. zreszta prosilam jak cos chcecie to odzywajcie sie na gg:)
Jakie to zycie potrafi być zaskakujace... męczyłam was o ta ksiazke a okazuje sie ze jest ona dostepna w moim Kolegium głupi to ma zasze szczescie ;)

W ramach dobrego serducha... moge użyczyc ludzia z Katowic i okolic ewentualnego ksera ktore zamierzam zrobic z tej ksiazki
Do ugadania pod moim numerwm gg
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe