czy piszecie writing na brudno?

Temat przeniesiony do archwium.
hej! czy (przecietnie) starcza czasu na writingu na napisanie wczesniej tekstu na brudno czy raczej kalkulujecie na pisanie od razu na czysto? Writing trwa 2 godz i trzeba napisac 2 teksty na ok 250 slow?
No wiec tak...ja najpierw robie notatki na brudno, slownictwo, mysli,robie plan, tak zeby sie nie zamotac.nie przepisuje wszystkiegoi bo zwyczajnie mi sie nie chce. jesli bedziesz mial pare skreslen to nic nie szkodzi, musi byc tylko czytelnie.Mysle ze na writing jest sporo czasu bo ja ze swoim systemem mam jeszce duzo zapasu.Pozdrawiam i powodzenia jutro....sobie tez :P
Uwazam, ze to mnostwo czasu; wychodzi godzina na 250 slow.
Swoja droga to bardzo malo; ja musze w szkole pisac eseje i recenzje na 6[tel]slow w 1,5 h; wowczas naprawde nie ma czasu pisac na czysto...
Nie ma sensu pisac na brudno, po prostu to taka \"podstawowkowa\" technika, wystarczy poswiecic 5 minut na przygotowanie planu, pozniej najwyzej pol godziny na napisanie na czysto.
Tez sadze ze to duzo czasu, zarowno na FCE jak i na CAE writing zajal mi troche ponad polowe czasu, wiec moglem go naprawde duuuzo razy sprawdzic :)

« 

FCE - sesja zimowa 2003