Use of English - podręcznik.

Temat przeniesiony do archwium.
Czy znacie jakąś książkę na poziomie CAE, skupiającą się tylko (lub przede wszystkim) na ćwiczeniu części Use of English?
U mnie z nią, niestety, nie najlepiej :(
Mam nadzieję, że ktoś mi doradzi :)
Nie najlepiej to znaczy? Ile procent, tak mniej więcej wychodzi ci w testach?
60-70% :( :( :( :(
a i owszem ...jest taka książka Virginii Evans ..wyd.Express Publishing... "CPE Use of English 1 "...kosztuje ok 70 zł i do tego osobno trzeba nabyć klucz za 10 zł.... warto zainwestować pod warunkiem że nie będzie stała na półce i porastała kurzem Książka jest naprawdę świetna zawiera tylko use of Eng. collocations & idioms Nich Cię nie przeraża tytuł że to niby dla poziomu CPE ,bo większość ćwiczeń to CAE a tylko trochę do CPE (są one zresztą oznaczone ) POWODZENIA :o))
Dzięki wielkie za odpowiedź :)
Mam nadzieję, że książka rzeczywiście raczej pod poziom CAE, a nie CPE, bo jak to się mówi, nie warto porywać się z motyką na słońce :) :) :) (motyka to ja, a słońce - certyfikat Proficiency :D ).
CPE Use of English to faktycznie świetna i godna polecenia pozycja, tyle że jak na mój gust to książka zdecydowanie pod CPE!
Ktoś, kto przygotowuje się do CAE raczej nie powinien po nią sięgać, bo łatwo się zniechęci - cała masa nieznanych słów, co gwarantuje mnóstwo godzin spędzonych ze słownikiem.
Ja poleciłabym Ci "Advanced language practice".
Książka na wysokim poziomie (ale na pewno niższym od CPE), która również kładzie nacisk na Use of English. Gorąco polecam!

Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze w tym temacie wypowie, bo Use of English to obok listeningu zmora zdających zarówno CAE jak i CPE ;)
Może jest jeszcze jakiś fajny, ale nieznany podręcznik, który ćwiczy szczególnie tę część egzaminu?
Temat przeniesiony do archwium.